رییس کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
حفظ منزلت بازنشستگان از اولویت‌های ما در این کانون است

9 دی 1398
رییس کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حفظ منزلت اجتماعی بازنشستگان از اولویت‌های ما در این کانون است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان؛ محمدمهدی خوشابی در نشست صمیمی با بازنشستگان شبکه بهداشت و درمان کنگان و عسلویه افزود : همدلی و همکاری صادقانه بازنشستگان همواره موجب دلگرمی مجموعه بهداشت و درمان در پیشبرد اهداف عالی این مرکز بوده و از شما می‌خواهیم به‌طور مداوم در جهت رسیدگی به مشکلات و موانع موجود با یکدیگر در ارتباط باشیم.
وی به بیان مشکلات بازنشستگان پرداخته و گفت: از مسئولین شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌های کنگان و عسلویه می‌خواهیم هرچه سریع‌تر در جهت رفع مشکلات بازنشستگان اقدامات لازم را انجام دهند.
رییس کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ما در این کانون همواره سعی کرده‌ایم یاری گر بازنشستگان و خانواده‌های آنان در حفظ منزلت اجتماعی‌شان باشیم.
خوشابی بیان داشت: این کانون با سه هدف کاهش مشکلات بازنشستگان، بهبود شرایط زندگی آن‌ها و دفاع از حق‌وحقوق بازنشستگان تاسیس شده است.
رئیس کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: نگاه ما به مجموعه کانون بازنشستگان نگاه حمایتی بوده و سعی می‌کنیم با همکاری یکدیگر مشکلات این مجموعه را مرتفع کنیم.
وی تصریح کرد: امید است مشکلات بازنشستگان در رابطه با اشتغال فرزندان آن‌ها، برقراری عدالت در نظام پرداخت‌ها، هم‌ترازی بیمه پایه و تکمیلی و تجمیع آن در قالب یک بیمه کارآمد و پاسخگو و جامع سایر مشکلات بازنشستگان حل شود.
در ادامه نیز کلیه بازنشستگان به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
گفتنی است در این نشست رییس کانون بازنشستگان استان، اعضا کانون و بازنشستگان شبکه‌های بهداشت و درمان کنگان و عسلویه حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.س3070

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     کانون.بازنشستگان     محمدمهدی.خوشابی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >