با حضور نماینده وزیر بهداشت؛
دومین نشست هیئت‌امنا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال جاری برگزار شد/گزارش تصویری

15 دی 1398
دومین نشست هیئت‌امنا دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با حضور نماینده وزیر بهداشت و دبیر مجامع، شوراها و هیئت‌های امناء دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دومین نشست هیئت‌امنا دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با حضور دکتر محمدمهدی ناصحی، نماینده وزیر بهداشت و دبیر مجامع، شوراها و هیئت‌های امناء دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دبیر و اعضای هیئت‌امنا دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع، نمایندگان مدیران بودجه و امور مالی دانشگاه در وزارت متبوع برگزار شد.
در این نشست دکتر ناصحی نماینده وزیر بهداشت در امور هیئت امناء و مجامع به تبیین سیاست‌ها، اهداف و وظایف هیئت امناء پرداخت.
دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت و عضو هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گزارشی از وضعیت بهداشت در سطح کشور و استان ارائه کرد و دیگر اعضاء از جمله دکتر سالاری و دکتر نبی پور نیز سخنانی ایراد کردند.
در این نشست گزارش حسابرسی سال ۹۷ دانشگاه توسط حسابرس مستقل قرائت شد و مورد تأیید و تصویب هیئت امناء قرار گرفت و همچنین پیشنهاد اختصاصی و مشترک مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.
شما را به دیدن گزارش تصویری این نشست دعوت می‌کنیم.
انتهای پیام/ م.غ 1023

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     هیات.امنا     دکتر.محمدمهدی.ناصحی     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   15 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >