رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
حمله هوایی آمریکا به خودروی حامل سردار سلیمانی یک حماقت بود

16 دی 1398
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: حمله هوایی آمریکا به خودروی حامل سردار سلیمانی یک حماقت ویژه‌ای بود که نشانه نومیدی واشنگتن و صهیونیست‌ها از رویارویی با جبهه مقاومت است.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی در جمع دانشگاهیان استان افزود: آمریکا با ترور شهید سلیمانی در مسیر تاریکی قدم برداشت و بهای سنگینی خواهد پرداخت زیرا بهای خون او سرهای نظامیان و افسران آمریکایی و پایگاه‌های این کشور در منطقه است.
وی ضمن تسلیت به محضر امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای تصریح کرد: بهای خون سپهبد سلیمانی چیزی جز سقوط رژیم صهیونیستی نخواهد بود و آمریکا باید بداند که جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت در برابر این جنایت تروریستی کوتاه نخواهند آمد.
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر بیان داشت: انتقام قطعی بوده و آمریکا پیام و نامه نفرستد زیرا همه را بسیج کرده که یا تماس گرفته یا با وزیر خارجه دیدار کنند. این جمهوری اسلامی ایران است که مکان، زمان و چگونگی اقدام و مقابله‌به‌مثل را تعیین خواهد کرد و ضربه شست جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی را نشان خواهد داد.
حجت‌الاسلام دشتی تاکید کرد: همه موجودیت آمریکا در منطقه، هدف موشک‌ها و پاسخ حتمی جبهه مقاومت خواهد بود و از امروز شمارش معکوس برای نابودی رژیم صهیونیستی آغازشده و به‌زودی در قدس شریف نماز خواهیم خواند و امت اسلامی هزاران قاسم سلیمانی خواهد داشت.
وی ضمن بیان ویژگی‌های شخصیتی سردار سلیمانی از نقش موثر این شهید در تحولات منطقه یادکرده و افزود: سردار سلیمانی اجازه نداد هیچ‌یک از سیاست‌های راهبردی آمریکا در منطقه عملیاتی شود، وی عنصر بزرگی بود که آمریکا را در تمام منطقه عقیم گذاشت.
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: خون شهید ابو مهدی در ملت قهرمان عراق  و حشد الشعبی خواهد جوشید و آمریکایی‌ها باید بساط خود را جمع کرده از منطقه خارج شوند وگرنه باید خسارات زیان باری را به تن بخرند.
مراسم گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و فرمانده بزرگ ابو مهدی المهندس در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س)دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
گرامیداشت     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی     دفتر.نهاد    

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >