بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر

18 دی 1398
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در پی اقدام انقلابـی و شجاعانـه دلیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامـی در هـدف قرار دادن پایگاه نظامـی آمریکای جنایتکار بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
اقدام انقلابـی و شجاعانـه دلیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامـی در هـدف قرار دادن پایگاه نظامـی آمریکای جنایتکار در کشـور عـراق در اولین گام از انتقام سـخت در انتقام از خون‌های به‌ناحق ریخته شده سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و مجاهد شهید ابو مهدی المهندس و سایر شهدا مقاومت باعث غرور ملی و خوشحالی تمام نیروهای مقاومت شد.
 فرزندان این انقلاب به خوبی نشان دادند که هر جا روی پای خود ایستاده و به توان خود ایمان آورده‌اند توانسته‌اند تمامی دنیا را حیرت‌زده کنند.
 ما به دنبال جنگ نبوده‌ایم اما هر تجاوز دیگری پاسخ سخت‌تر و کوبنده‌تر خواهد داشت، در حقوق بین‌الملل دفاع مشروع پاسخی است به هرگونه تجاوز که عملیات صبح امروز در مقابل تجاوز دولت ترامپ در ترور مقامات عالی کشور بود و اقدامی تصریح‌شده در منشور ملل متحد و شناخته‌شده در حقوق بین‌الملل عرفی است.
انقلاب اسلامـی و حرکت مردمـی ملـت ایـران به رهبـری امـام خمینـی قـدس سـره شـاهـد وقایع و سرگذشت پرفراز و نشیبی بوده و مـردم صبور ایـران اسلامـی در طی این انقلاب عظیم، دردها و رنج‌های فراوانی را متحمل شده و با صبر و بردباری، حماسه‌های عظیمـی را آفـریـدنـد و به جهانیان ثابت کرده‌اند که عمـر تـرس از مستکبران و جنایتکاران به سر آمده است.
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر ضمـن تحسین این اقدام انقلابـی و اعلام حمایت و پشتیبانی قاطع خود از اقـدام ارزشمـند سپاه همیشه قهرمان تا برچیده شدن ریشه کامل این نظام جنایتکار از منطقه از آحاد مردم ولایتمدار ایران اسلامی نیز کمال تقدیر و تشکر را دارد که از لحظه شهادت این دلاور مردان با همه وجود به میدان آمدند و به خوبی و شایستگی از فرزندان خود استقبال کردند و این پیام را به تمام جهان مخابره کردند که مردم ایران اسلامی همگی طالب شهادت هستند و شهادت را افتخار خود می‌دانند.
امید داریم این تنبیهی بزرگ برای امریکای جنایتکار و مزدوران جهان استکبار باشد، قطعاً این انتقام سخت آغازی کارآمد برای پاسخی قاطع و پردامنه به ظلم و ستم استکبار جهانی به ویژه امریکا و رژیم اشغالگر قدس و ارتجاع منطقه خواهد بود.
انتهای پیام/

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
بیانیه     دفتر.نهاد        

تاریخ بروز رسانی:   18 دی 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >