معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نظارت مستمر نقش ویژه‌ای در خدمات‌رسانی بهداشتی به مردم دارد

28 دی 1398
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نظارت مستمر نقش ویژه‌ای در خدمات‌رسانی بهداشتی به مردم دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان در نشست هم‌اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: همه ما باید به صورت تمام وقت در حال خدمت گذاری به مردم باشیم و لحظه‌ای نباید دریغ کنیم.
وی تصریح کرد: با تهیه و تنظیم برنامه‌ها و مطالب آموزشی برای سطوح مختلف و اجرای برنامه‌ها در زمینه‌های مختلف اجتماعی و جمعیتی در خصوص برنامه‌های بهداشتی نظارت مستمر انجام شود.
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: هدف از برگزاری این نشست ارزیابی برنامه‌های از پیش تعیین‌شده و بررسی مشکلات شهرستان کنگان است.
دکتر خواجه‌ئیان افزود: در این نشست با مطرح کردن مشکلات و نواقصاتی اصلی شهرستان کنگان که در بازدیدهایی که از اوایل سال جاری، توسط کارشناسان معاونت بهداشتی از واحدهای محیطی شهرستان کنگان به‌دست‌آمده است سعی داریم با همفکری و تعامل مدیر گروه‌های استانی و همچنین تیم مدیریتی و کارشناسان ستادی به یک جمع‌بندی برسیم و چالش‌ها را شناسایی و راهکارهای مفیدی برای رفع این مشکلات پیدا کنیم.
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخشی دیگر از سخنان خود وضعیت بهداشتی شهرستان کنگان را مطلوب عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در راستای خدمت‌رسانی بهداشتی همه ما به صورت تمام وقت در حال خدمت گذاری به مردم باشیم و لحظه‌ای نباید دریغ کنیم.
خلیل جوکار رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز اظهار داشت: امید است با برنامه‌ریزی و مشارکت و همدلی دو مجموعه  شبکه بهداشت شهرستان  و معاونت بهداشتی دانشگاه موانع و مشکلات بهداشتی شهرستان را برطرف و نقاط قوت را نیز تقویت کنیم.
نشست هم‌اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با حضور معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیر گروه‌های معاونت بهداشتی، رییس و مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و باهدف بررسی شاخص‌ها و به منظور دستیابی به اهداف تعیین‌شده مراکز و پایگاه‌های تابعه و مداخله اثربخش در جهت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.س-۳۰۷۰

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     معاونت.بهداشتی     دکتر     محمدمهدی.خواجه‌ئیان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   28 دی 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >