فرماندار شهرستان دیر:
کمبود دارویی در استان بوشهر وجود ندارد/ طرح پسماند شهرستان دیر زودتر به نتیجه برسد

1 بهمن 1398
فرماندار شهرستان دیر گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور در بحث توزیع دارو در استان بوشهر مدیریت خوبی صورت گرفته و مردم مشکلات جدی نداشته و نخواهند داشت.

کریم علی حسنی در چهارمین نشست شورای سلامت و امنیت غذایی و دومین مجمع سلامت شهرستان دیر در سال جاری، اظهار داشت: اجرای طرح پسماند شهرستان دیر که شهرداری متولی آن است باید هر چه زودتر به نتیجه مطلوبی برسد.
وی با بیان اینکه خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت و درمان چشمگیر و قابل‌تحسین است تصریح کرد: زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان بوشهر در دولت تدبیر و امید افزایش چشمگیری داشته است.
فرماندار شهرستان دیر با اشاره به اینکه در خصوص تخت‌های بیمارستانی در استان بوشهر فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است گفت: افزایش زیرساخت‌ها، تخت‌های بیمارستانی، طرح تحول سلامت و تأمین دارو در شرایط سخت از خدمات و تلاش‌های دولت در حوزه سلامت است.
علی حسنی افزود: همه راه‌های ارتباطی شهرستان با همه سختی‌هایی که بوده از جمله جاده دیر به بردخون که بدون شانه و با ارتفاع است، دچار تغییر و تحول می‌شوند.
وی با بیان اینکه جاده دیر به بردخون تعریض و شانه سازی می‌شود بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای بین استان و راهداری کشور اتفاق افتاده و این مسیر تعریض و شانه سازی می‌شود و اکنون در مرحله مناقصه قرار دارد.
فرماندار شهرستان دیر با تأکید بر برگزاری جلسات شورای سلامت به صورت چالشی و عملیاتی، اضافه کرد: زمین لازم برای پسماند احصاء شده اما هنوز این مسئله به سرانجام نرسیده است و شهرداری دیر که به عنوان متولی این امر انتخاب‌شده باید با پیگیری جدی‌تر این مقوله را به سرانجام برساند.
علی‌حسنی گفت: راه‌اندازی زایشگاه بیمارستان دیر از بعد اجتماعی و درمانی مدنظر همه مردم و گروه‌ها در شهرستان دیر است محقق شود و انتظار داریم به زودی این اتفاق بیافتد و دکتر جراح و بیهوشی نیز اضافه شود.
وی با اشاره به وجود دستگاه سونوگرافی در بیمارستان امام هادی (ع) دیر، عنوان کرد: به دلیل نبود متخصص سونوگرافی، مردم دیر به شهرستان دیگر مراجعه می‌کنند که باید این مهم مدنظر قرار گیرد.
فرماندار شهرستان دیر با بیان اینکه برای بزرگراه دیر به بوشهر اعتباراتی از محل سفر رئیس‌جمهور تخصیص پیداکرده که راه و شهرسازی باید شروع به کار کند خاطرنشان کرد: جاده آبدان به دوراهک کم عرض است که در حال تعریض است، ولی این‌ها کفایت نمی‌کند و باید دستگاه‌های متولی راه ورود جدی‌تر داشته باشند.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     مجمع.سلامت     فرماندار     کریم.علی‌حسنی     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   1 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >