رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بخش‌هایی از بیمارستان کنگان بازسازی و توسعه می‌یابد/ نفتی‌ها باید تعهدات اجتماعی خود را در برابر بیمارستان کنگان انجام دهند/ گزارش تصویری

1 بهمن 1398
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بخش‌هایی از بیمارستان کنگان مانند اتاق عمل، زایشگاه، آزمایشگاه و دیالیز، نیازمند توسعه مجدد است و باید بازسازی‌شده و تجهیزات جدید در آن قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، دکتر سعید کشمیری در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: بیمارستان امام خمینی کنگان، چهار شهرستان جنوبی استان را پوشش می‌دهد و از طرفی دیگر، بیمارستان معین نفت است.
وی تصریح کرد: با توجه به استقرار صنایع نفت و گاز در جنوب استان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نقش بسیار استراتژیک و مهمی دارد.
دکتر کشمیری با بیان اینکه حجم مراجعین در بخش‌های مختلف این مرکز درمانی بسیار بالاست ادامه داد: با توسعه‌ای که در این مرکز درمانی انجام‌شده، انتظارات از بیمارستان نیز افزایش‌یافته است و جا دارد که نواقص آن نیز برطرف شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بیمارستان کنگان، به عنوان بیمارستان معین نفت است، بنابراین نفتی‌ها باید تعهدات اجتماعی خود را در قبال آن به خوبی انجام دهند.
دکتر کشمیری اضافه کرد: بخش‌هایی مانند اتاق عمل، زایشگاه، آزمایشگاه و دیالیز بیمارستان کنگان نیازمند توسعه مجدد است و باید بازسازی‌شده و تجهیزات جدید در آن قرار بگیرد.
وی عنوان کرد: تاکنون کارهای بسیار خوبی در بیمارستان کنگان مانند احداث بخش ام.آر.آی، اورژانس، توسعه بخش‌های آی.سی.یو صورت گرفته و برخی از بخش‌های داخلی نیز بازسازی شدند، ولی جای توسعه بیشتر دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان به‌طور جدی پیگیر این موضوع است که هرچه سریع‌تر، نواقصات بیمارستان کنگان را رفع کند و در این بازدید که با حضور معاون درمان، معاون توسعه و مدیریت منابع و کارشناسان ستادی دانشگاه از بیمارستان کنگان داشتیم، تصمیماتی نیز مرتبط با مسائل توسعه بیمارستان کنگان در بخش‌های مختلف گرفته شد که به زودی اجرایی می‌شود.
دکتر کشمیری در خصوص تفاهم‌نامه میان سه وزارتخانه بهداشت، رفاه و نفت، خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه بسیار مهم توسط وزیران بهداشت و رفاه امضاشده است که ان‌شاءالله با امضا وزیر نفت و پیگیری نمایندگان مردم در مجلس هر چه زوتر به مرحله اجرایی برسد.
وی گفت: تأثیر این تفاهم‌نامه برای این منطقه حائز اهمیت است، قطعاً با اجرای این آن، جذابیت این مراکز درمانی برای حضور متخصصین و پرستاران بیشتر خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کلینیک تخصصی شهید حسن هاشمی کنگان هم‌اکنون حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که از همین هفته، فاز دوم پروژه آغاز خواهد شد که انشاءالله اسکلت‌بندی آن تا عید نوروز به اتمام خواهد رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، معاون درمان، معاون توسعه و مدیریت منابع و مسئولین ستادی دانشگاه از بخش‌های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ازجمله ا بخش آزمایشگاه، کلینیک ویژه تخصصی، زایشگاه، بخش جراحی، دیالیز، آی.سی.یو اورژانس، کلینیک تخصصی و دیالیز بازدید کردند.
انتهای پیام/م.ص 4020

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.امام‌خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   1 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >