مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
مسئولین باروحیه جهادی برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند

15 بهمن 1398
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: مردم را صاحبان اصلی انقلاب هستند بنابراین مسئولین باروحیه جهادی برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: تشکیل حکومت اسلامی در ایران و پیروزی انقلاب اسلامی یکی از رویدادهای مهم صد سال گذشته در تاریخ جهان است.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی نتیجه و حاصل خون هزاران شهید است و اقتدار و صلابت امروز این نظام و انقلاب را باید معلول ایثارگری‌های فرزندان این مملکت دانست.
حجت‌الاسلام دشتی اضافه کرد: دهه فجر انقلاب بهترین فرصت برای معرفی انقلاب به نسل‌های جدید است، بنابراین رسالت مسئولین بسیار سنگین است و باید با همین روحیه انقلابی که مردم دارند، مسئولین نیز با چنین روحیه جهادی باید خالصانه در خدمت به مردم و انقلاب کوشش کنند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تا زمانی که این مردم با بصیرت در صحنه دفاع از نظام حضور فعال دارند دشمن هیچ‌گاه به اهداف شوم خود نخواهد رسید.
وی بیان کرد: دشمنان باید بدانند که قطار پیشرفت انقلاب اسلامی لحظه‌ای سکون ندارد و با شتاب به مسیر صحیح خود ادامه می‌دهد و ترامپ و امثال او در جایگاهی نیستند که بخواهند ملت ایران را تهدید کنند.
حجت‌الاسلام دشتی بیان داشت: بسیاری از جریان‌های خارجی و داخلی این روزها به دنبال تحریف انقلاب اسلامی و زیر سؤال بردن آرمان‌های این نظام هستند که این یک خطر جدی و نوعی جنگ نرم است و باید گفت که تحریف آرمان‌های انقلاب اسلامی یکی از توطئه‌های دشمنان در طول چهار دهه اخیر بوده است.
وی تصریح کرد: امروز وظیفه اقشار مختلف دانشگاهی این است که صراط مستقیم را طی کنند و فریب استکبار و نیروهای نفوذی آن‌ها را نخورند و هیچ‌گاه تزلزل به خود راه ندهند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: جامعه دانشگاهی ایران در طول دوران انقلاب و بعدازآن تاکنون همواره به عنوان عنصری بصیر و بیدارگر به آحاد جامعه بصیرت افزایی کرده و با حضور خود در تمام عرصه‌های حساس انقلاب در کنار مردم، نقشه‌های دشمنان را خنثی و باصلابت مسیر پرفراز و نشیب انقلاب را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/م.غ 1023

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 

 


کلمات کلیدی:
نشست     هیات.رییسه     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی     دهه.فجر    

تاریخ بروز رسانی:   15 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >