به‌منظور اطمینان از آمادگی برای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفت؛
بازدید رییس حوزه سلامت استان بوشهر از پایانه پروازهای خارجی فرودگاه عسلویه/ گزارش تصویری

15 بهمن 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: به‌منظور اطمینان از آمادگی فرودگاه بین‌المللی عسلویه برای پایش و کنترل مسافران خارجی از پایانه پروازهای خارجی این فرودگاه بازدید به عمل آمد.

دکتر سعید کشمیری پس از نشست کمیته ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه پارس با موضوع پیشگیری از ورود ویروس کرونا و در حاشیه بازدید از فرودگاه بین‌المللی عسلویه گفت: استان بوشهر دارای پایانه‌های مرزی دریایی و هوایی است و پس از شیوع ویروس جدید کرونا، پایگاه‌های قرنطینه مرزی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حساسیت بیشتری نسبت به تب سنجی و پایش افراد اقدام می‌نمایند.
دکتر کشمیری با اشاره به‌ضرورت آموزش همگانی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا افزود: تاکنون مورد مثبت و یا مشکوکی از ابتلا به ویروس کرونا در استان بوشهر مشاهده نشده است.
وی ادامه داد: تأمین و حفظ شاخص‌های سلامت در جامعه تنها بر عهده دانشگاه علوم پزشکی نیست و در این راه همکاری همه‌جانبه مردم و سازمان‌ها ضرورت دارد.
کشمیری تصریح کرد: سلامت مردم خط قرمز دانشگاه علوم پزشکی است و درباره ویروس کرونا با مردم و رسانه‌ها به شکل شفاف اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با دعوت اصحاب رسانه به پیگیری و انتشار اخبار مربوط به ویروس کرونا از مراجع رسمی خاطرنشان ساخت: تنها مرجع رسمی اطلاع‌رسانی حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی است.
کمیته ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه پارس با موضوع پیشگیری از ورود ویروس کرونا در مرکز شماره 2 فرماندهی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این منطقه برگزار شد و پس‌ازآن رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به همراه معاونین بهداشت و درمان، مدیر حراست، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و رییس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ از پایانه پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی عسلویه بازدید کردند.
 
انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


 


کلمات کلیدی:
بازدید     نشست     منطقه.ویژه.پارس     کرونا     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   15 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >