کنترل مستمر بر مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی جهت تعطیلات نوروز در شهرستان بوشهر شدت می‌یابد

20 بهمن 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در ایام تعطیلات عید نوروز کنترل مستمر مراکز تهیه، توزیع و فروش موادغذایی شدت می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی افزود: کنترل وضعیت بهداشتی مدارس و ستادهای اسکان نظارت بر عرضه مواد غذایی در کمپ‌ها، پارک‌ها ، آب شرب سالم و بهداشتی و برنامه‌ریزی جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر از اهداف کمیته خدمات بهداشت، سلامت و محیط زیست در سطح شهرستان است.
وی تصریح کرد: به دلیل حساسیت و اهمیت نظارت بر مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی در ایام تعطیلات، فعالیت‌ها شدت یافته و علاوه بر کنترل مستمر مراکز یاد شده از اماکن خدماتی نیز نظیر هتل‌ها ، کمپ‌ها و محل‌های اسکان موقتی بازدید به عمل می‌آید.
مهندس فخرایی اظهار داشت: بهسازی و تعمیر سرویس‌های بهداشتی پارک‌ها و تامین آب مورد نیاز آنان در طول سال از جمله اقداماتی است که توسط شهرداری بوشهر صورت خواهد گرفت. همچنین هماهنگی آبفا و آبفار با شهرداری در پارک‌ها و کمپ‌های دائمی نسبت به تفکیک آب شرب و غیرقابل شرب و سالم سازی آب تانکرهای سیار باعث پیشبرد این اهداف خواهد شد.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تاکید کرد: با توجه به ضرورت اهمیت رعایت اصول زیست محیطی و پیشگیری از آسیب‌های ناشی از مسافرت در طول سفرها، اولین کمیته خدمات بهداشت، سلامت و محیط زیست با حضور نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت، شهرداری چغادک، اماکن عمومی، آبفار، محیط زیست، هلال احمر، آبفا، دامپزشکی، آموزش و پرورش و شهرداری بوشهر در سالن اجتماعات مرکز بهداشت تشکیل شد.
انتهای پیام/ ا.س-3000

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrIکلمات کلیدی:
کمیته.خدمات.بهداشت     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   20 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >