معاون دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر کشور:
انجام داوطلبانه امداد و نجات در بلایای طبیعی رضایت خداوند را به همراه دارد

20 بهمن 1398
معاون دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر کشور گفت: انجام داوطلبانه خدمات و مشارکت در امدادرسانی‌ها در حوادث و بلای طبیعی همواره رضایت خداوند و مردم را به دنبال دارد.

دکتر محمدرضا منصوری در نشست شورای عمومی دبیران کانون‌های هلال‌احمر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بوشهر گفت: نجات جان افراد زیر آوار در زلزله، شاد کردن دل کودکی که والدین خود را در بلای طبیعی ازدست‌داده‌اند، خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده، کمک به فرهنگ‌سازی در برخی چالش‌های زیست‌محیطی و ارائه خدمات در حوزه آسیب‌های اجتماعی همگی داری یک وجه مشترک هستند و آن جلب رضایت مردم و درنتیجه رضایت خداوند است.
یکی از رسالت‌های هلال‌احمر ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت جوانان در سطوح مختلف جامعه است
وی با اشاره به نقش باارزش حضور جوانان در امدادرسانی به مردم افزود: یکی از رسالت‌های جمعیت هلال‌احمر ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت جوانان در فرایندهای جذب، توانمندسازی و مشارکت آنان در سطوح مختلف اجتماعی است.
دکتر منصوری عنوان داشت: ساماندهی دانشجویان در قالب کانون‌های مختلف هلال‌احمر، انجام انتخابات و تشکیل مجمع در آماده‌سازی آنان برای تصمیم‌گیری، تصمیم سازی و حضور در سطوح مختلف جامعه موضوعی بسیار پراهمیت است.
معاون دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر کشور با ابراز تشکر از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و کادر اجرایی نشست دبیران کانون‌های هلال‌احمر خاطرنشان کرد: عضویت افتخاری دانشجویان در کانون‌های هلال‌احمر نشان از علاقه‌مندی آنان به ارائه خدمات اجتماعی، امدادی و فرهنگ‌سازی در جامعه است.
نشست دوروزه دبیران کانون‌های هلال‌احمر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از امروز آغازشده و تا 21 بهمن ادامه دارد.

انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


 


کلمات کلیدی:
افتتاحیه     نشست     هلال.احمر     دکتر.منصوری    

تاریخ بروز رسانی:   21 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >