مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
۱۷۹ زوج دانشجو به مشهد مقدس اعزام شدند/ گزارش تصویری

21 بهمن 1398
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر از اعزام ۱۷۹ زوج دانشجو به مشهد مقدس توسط دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خبر داد.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در آئین استقبال از زوج‌های دانشجو از دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: کاروان زوج‌های دانشجوی بوشهر به مدت چهار روز در مشهد مقدس اقامت داشتند و در برنامه‌های متنوع فرهنگی که برای این سفر تدارک دیده‌شده، شرکت می‌کنند.
وی تصریح کرد: برنامه‌هایی که در مدت زمان استقرار زوج‌های دانشجو در مشهد برگزار می‌شود علاوه بر زیارت آستان بابرکت امام رضا (ع) استفاده از مشاوران عالی و استادان مهارت‌های زندگی و خانواده برای دانشجویان است.
 حجت‌الاسلام دشتی اضافه کرد: این سفر درواقع فرصتی کم‌نظیر برای زوج‌های دانشجو است که بتوانند از برکات معنوی و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی آن بهره‌مند شوند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با تأکید بر ترویج ازدواج آسان در جامعه، خاطرنشان کرد: علاوه بر مباحث دینی، از نظر جامعه‌شناسی نیز تأثیر ازدواج در استحکام بنای اجتماعی مورد تأکید قرارگرفته و تأثیر مثبت ازدواج بر جامعه سالم مشخص است.
انتهای پیام/م.غ1023

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
اعزام     دانشجویان     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی     دفتر.نهاد    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >