معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مراقبت‌های لازم برای پیشگیری و مقابله با انتقال ویروس کرونا در حال انجام است

21 بهمن 1398
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از پایگاه‌های مراقبت مرزی استان گفت: با توجه به اهمیت موضوع تمامی مراقبت‌های لازم برای پیشگیری و مقابله با انتقال ویروس کرونا در حال انجام است.

دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان ضمن بررسی نحوه انجام مراقبت‌های مرزی در پایگاه‌های مراقبت مرزی اظهار داشت: هماهنگی‌های بین‌بخشیِ انجام شده برای بسیج امکانات استان مثبت بوده و مراقبین بهداشتی در پایگاه‌های مراقبت مرزی به صورت شبانه‌روزی به ارایه خدمت مشغولند.
وی تأکید کرد: با دستور استاندار بوشهر تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام همکاری لازم با دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه شده‌اند.
معاون بهداشتی دانشگاه با بیان اینکه مراقبت‌های مرزی به صورت 24 ساعته در حال انجام است، بیان کرد : تمامی افراد وارد شده به کشور به وسیله مراقبین مرزی از نظر سلامتی کنترل می‌شوند و دانشگاه علوم پزشکی مطابق وظیفه ذاتی خود تمامی امکانات را در جهت حفظ سلامتی جامعه بکار خواهد گرفت.
دکتر خواجه‌ئیان با اشاره به اهمیت رعایت بهداشت فردی در پیشگیری از بیماری‌های واگیر، از مردم خواستند ضمن رعایت توصیه‌های بهداشتی، اطلاعات لازم را از منابع علمی دریافت کنند.
انتهای پیام/

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrIکلمات کلیدی:
بازدید     کرونا     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >