استاندار بوشهر:
عملیات تب سنجی در گلوگاه‌ها و ورودی شهرهای استان ادامه یابد/ با دستگاه‌های اجرایی که در زمینه مقابله با کرونا کم‌کاری می‌کنند برخورد می‌شود

13 اسفند 1398
استاندار بوشهر با تأکید بر برخورد قاطعانه با محتکران اقلام بهداشتی گفت: عملیات تب سنجی در گلوگاه‌ها و ورودی شهرهای استان ادامه یابد.

عبدالکریم گراوند در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در استان بوشهر ا قدردانی از تلاش‌های جامعه پزشکی استان اظهار داشت: به جامعه پزشکی استان و کشور افتخار می‌کنیم، باید در فضای مجازی، امید و نشاط را در بین مردم ترویج کنیم.
وی با قدردانی از تهیه و تولید ویژه‌برنامه‌های آموزشی مقابله با کرونا به ویژه‌برنامه ساعت سلامت، اظهار داشت: در این شرایط که مقابله با بیماری کرونا در اولویت است باید مراقب باشیم که آرامش روانی جامعه به هم نخورد.
استاندار بوشهر از تغییر ساعت کاری ادارات خبر داد و گفت: ضدعفونی کردن شهر و گندزدایی بنادر استان بوشهر با همکاری همه دستگاه‌ها در دستور کار قرار گیرد.
وی با تأکید بر ضدعفونی کردن شهرهای استان افزود: با همکاری سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، ضدعفونی کردن شهر با مسئولیت دفتر امور شهری استانداری و به صورت جدی برنامه‌ریزی شود، ضمن اینکه ضدعفونی کردن سایر شهرها و بخش‌های استان توسط دفتر امور شهری استانداری مدیریت شود.
گراوند اظهار داشت: سازمان بنادر و دریانوردی استان با همکاری گمرک، نسبت به ضدعفونی کردن و گندزدایی در بنادر استان اقدام لازم صورت دهند.
استاندار بوشهر تأکید کرد: عملیات تب سنجی در گلوگاه‌ها و ورودی شهرهای استان ادامه یابد و هلال‌احمر با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط، اکیپ‌های تب سنجی را تقویت کند.
گراوند با تأکید بر تسریع در تعیین تکلیف اقلام بهداشتی موردنیاز توسط اموال تملیکی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان موضوع اصول بهداشتی در نانوایی‌ها را به صورت جدی پیگیری کند.
وی بر بازرسی و نظارت بر واحدهای تولیدکننده مواد شوینده در استان تأکید کرد و بیان داشت: ضدعفونی کردن محیط ادارات با دقت انجام شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی مسئولیت تحقق این امر در ادارات خود را دارند.

گراوند گفت: با دستگاه‌های اجرایی که در زمینه مقابله با کرونا کم‌کاری می‌کنند برخورد می‌شود، کم‌کاری در این شرایط نه منطقی است و نه جامعه آن را می‌پذیرد.
استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: کنترل و نظارت بر سفرهای ملوانان، جلوگیری از سفرهای غیرضروری و همکاری بانک‌ها در تنفس به پروژه‌های بوم گردی برای بازپرداخت اقساط با توجه به کاهش سفرها به این مناطق، مورد تأکید است.

در این جلسه مقرر شد ساعت کاری ادارات استان تا پایان هفته از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه تغییر یابد.

انتهای پیام/م.غ1023

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/HzzIE1d3Lz6I2zPY5dlu7T


کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.استانی     کرونا     استاندار     عبدالکریم.گراوند        

تاریخ بروز رسانی:   13 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >