دست همه‌کسانی که در راه مبارزه با کرونا به ما کمک می‌کنند را به گرمی می‌فشاریم

24 اسفند 1398
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: دست هرکسی که بتواند به ما کمک کند چه از بعد معنوی و چه از بعد مالی را به گرمی می‌فشاریم.

دکتر جعفر زارعی زاده در حاشیه بازدید شبانه از بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان افزود: ویروس کرونا خطر نهفته ایست که هرلحظه امکان دارد شعله‌ور شود اما ما باید هوشیار بوده و  باید نسبت به رعایت کردن نکاتی بهداشتی و پیشگیرانه‌ای که عنوان می‌شود حساس باشیم تا خدای‌ناکرده دچار بحرانی مانند سایر استان‌هایی نظیر گیلان نشویم.
وی ادامه داد: در قدم اول نیاز است، مردم محل‌های اقامتی و منازل مبله که می‌تواند به‌عنوان کانون‌های انتشار ویروس باشند را در اختیار هیچ فردی نگذارند .
مردم برای کارهای غیرضروری از منزل خارج نشوند
رییس بیمارستان کنگان نیز در حاشیه بازدید شبانه معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از بیمارستان کنگان گفت: از زمان شیوع ویروس جدید کرونا در کشور پرسنل این مرکز درمانی به‌صورت شبانه‌روز و در حالت آماده‌باش قرار دارند.
دکتر حسن حیدری بابیان اینکه مطمئن‌ترین راه برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ماندن در منزل است، افزود: توصیه اکید ما به مردم کنگان این است که تا جایی که امکان دارد از منازل خود خارج نشوند و ازآنجاکه شهروندان گرامی می‌دانند که هیچ‌چیزی بر سلامتی آن‌ها ارجحیت ندارد لذا کارهای غیرضروری مثل خرید عید، تفریح در سطح شهر و ساحل، برگزاری مراسم‌های  شادی و عزا درون منازل باید لغو شود.
در این بازدید دکتر ازمل مسئول نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، باقر پور مسئول حراست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، عباسی مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به همراه مهندس میر حاجی مدیر داخلی بیمارستان کنگان، محمدی مترون، زارعی مسئول حراست و دکتر وزین دل متخصص طب اورژانس بیمارستان کنگان نیز حضور داشتند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌منظور بررسی شرایط، آمادگی نیروها و کادر درمانی به‌صورت شبانه از بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/ م.ص- 4020

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/HzzIE1d3Lz6I2zPY5dlu7T

 


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >