تقدیر نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر از جهاد گران دفاع مقدس سلامت

25 اسفند 1398
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهر بوشهر گفت: تلاش‌های جهادگران سلامت که با عزمی مثال‌زدنی در مبارزه با ویروس جدید کرونا حماسه دفاع مقدس سلامت را خلق کرده‌اند ستودنی است.

حضرت آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در ارتباط تصویری با روسای شبکه‌های بهداشت درمان و بیمارستان‌های استان بوشهر گفت: حماسه پزشکان، پرستاران و همه عواملی که در خط مقدم مبارزه با ویروس جدید کرونا قرار دارند در تاریخ ثبت خواهد شد.
آیت‌الله صفای با ابراز تشکر و قدردانی صمیمانه از ستاد مبارزه با کرونا در سطح ملی و استان بوشهر افزود: با صدور فرمان مقام معظم رهبری شاهد رقم خوردن فصل جدیدی از عزم ملی با حضور ارتش، سپاه، بسیج و نهادهای مردمی برای مبارزه با ویروس کرونا هستیم.
وی با اشاره به اینکه اقدامات صورت گرفته تاکنون یادآور ایثار دوران دفاع مقدس است ادامه داد: این بیماری فراگیراست و سرعت بالایی در انتقال دارد لذا در کنار مسئولان مردم نیز باید خود را مسئول مبارزه با آن بدانند.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: تاکنون طرح‌های خوبی برای کنترل این بیماری ارائه‌شده است اما بهترین راه عمل به توصیه‌های بهداشتی است که توسط ستاد مبارزه با کرونا به مردم ارائه می‌شود.
امام‌جمعه شهر بوشهر خاطرنشان کرد: از همه مردم تقاضا دارم به اخباری که از طریق رسانه‌های معتبر یعنی روابط عمومی ستاد مبارزه با کرونا و صداوسیما توجه داشته باشند و به شایعات با منابع نامشخص توجه نکنند.
آیت‌الله صفایی با تقدیر از اقدام عموم مردم در لغو مراسم‌ها و تجمعات عمومی افزود: مهم‌ترین بخش مبارزه و قطع انتقال ویروس در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای غیرضروری است.
وی تصریح کرد: هم عقل و هم شرع حکم می‌کند تا مردم برای حفظ سلامت خود مسافرت نوروزی، دیدوبازدیدها و مراسم‌های سال نو را لغو کرده و برای کنترل بیماری در خانه بمانند.
آیت‌الله صفایی اظهار امیدواری کرد: به امید خداوند بزرگ با برنامه‌ریزی‌های جدید بافرمان مقام معظم رهبری به‌زودی نشست شکرانه رفع این بیماری را برگزار کنیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با ابراز قدردانی از گروه‌های مردمی که به کمک جهادگران سلامت آمده‌اند خاطرنشان کرد: تمام مصلاهای جمعه، هیأت‌های مذهبی و مساجد در خدمت ستاد مبارزه با کرونا قرار دارند و مردم هم با حفظ امیدواری به‌مانند سرباز در این راه جهادگران سلامت را یاری دهند.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهر بوشهر با حضور در دانشگاه علوم پزشکی ضمن بررسی وضعیت اقدامات انجام‌شده در ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر با ارتباط تصویری با روسای شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان‌های استان بوشهر از خدمات مدافعان سلامت تقدیر کرد.

انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/HzzIE1d3Lz6I2zPY5dlu7T


 


کلمات کلیدی:
تقدیر     کرونا     امام.جمعه     آیت‌الله.غلامعلی.صفایی‌بوشهری    

تاریخ بروز رسانی:   26 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >