دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بهبودی 145 بیمار مبتلا به کرونا در استان/ 3 نفر به لیست مبتلایان به کرونا در استان بوشهر افزوده شد

29 فروردين 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون 145 نفر از آنان با حال عمومی خوب در منزل تحت مراقبت هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا روز جمعه 29 فروردین 160 نفر شامل 89  مرد و 71 زن است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان (160 نفر) تاکنون 145 نفر از آنان با حال عمومی خوب در منزل تحت مراقبت هستند و 4 نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمان خود هستند.
وی تصریح کرد: از 3 بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، دیر 1 مورد و دشتستان 2 مورد بوده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه مهم‌ترین کمک مردم به حوزه سلامت در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی است، اضافه کرد: مردم تردد نکنند، در خانه بمانند و به سفر نروند، دور همی و مهمانی نروند، توصیه‌های بهداشتی را رعایت و در صورت علامت‌دار شدن به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه و نسبت به قطع زنجیره اقدام شود.
انتهای پیام/س.م 1021

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
ویروس.کرونا     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.شکیمیری     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   29 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >