پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

30 فروردين 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن ۳۰ فروردین‌ماه، روز علوم آزمایشگاهی را به فعلان این عرصه تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
فرارسیدن ۳۰ فروردین‌ماه هر سال که به‌پاس بزرگداشت حکیم جرجانی، روز علوم آزمایشگاهی نام‌گذاری شده، فرصتی مغتنمی برای قدردانی از تلاش و کوشش جامعه علوم آزمایشگاهی و تلاشگران گمنام جبهه سلامت است.
جامعه بزرگ آزمایشگاهیان، این دیده‌بانان عرصه سلامت در این برهه از زمان در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا از تمامی ظرفیت‌های خود اعم از نیروی انسانی متخصص و تجهیزات بهره گرفته و نهایت سعی خود را برای کنترل و کاهش تلفات بیماری مصروف می‌دارند.
 همکاران عزیز ما در رشته علوم آزمایشگاهی همانند سایر مدافعان عرصه سلامت از هیچ کوششی برای تشخیص این ویروس در راستای کمک به تیم پزشکی دریغ نکرده و ایثارگرانه و تمام وقت در خدمت مردم شریف این دیار بوده و هستند.
بدون شک تشخیص دقیق و سریع سربازان گمنام خط مقدم نظام سلامت، حلقه مهم ارتباطی و هماهنگ‌کننده بین عناصر بهداشتی و درمانی است که نقش انکارناپذیر آنان را در تأمین سلامت جامعه نمایان می‌سازد.
اینجانب این روز بزرگ را به تمام دیده‌بانان عرصه حیات و سلامت مردم جامعه، ازجمله سفیدپوشان علوم آزمایشگاهی، صمیمانه تبریک می‌گویم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۳۰، فروردین ۱۳۹۹"
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.آزمایشگاه     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   30 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >