رییس شبکه بهداشت و درمان جم:
راه‌اندازی واحد نمونه‌گیری موارد مشکوک به کرونا در مرکز جم / انجام بالغ بر 170 هزار مورد نمونه‌گیری در آزمایشگاه‌های شهرستان

31 فروردين 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم با اشاره به راه اندازی واحد نمونه‌گیری کرونا در آزمایشگاه امیرالمومنین(ع) شهر جم گفت: با راه‌اندازی این واحد، علاوه بر بیمارستان توحید، آزمایش‌های موارد مشکوک به بیماری کرونا در این واحد نیز گرفته می‌شود.

مهندس احمد قاسمی در حاشیه بازدید از آزمایشگاه امیرالمومنین(ع) جم اظهار داشت: پرسنل علوم آزمایشگاهی با ازخودگذشتگی در همه‌گیری اخیر ویروس کرونا با نمونه‌گیری و بررسی موارد مشکوک، نقش اساسی در تعیین افراد مبتلا به کرونا را ایفا کرده اند.
مهندس احمد قاسمی ضمن تبریک روز علوم آزمایشگاهی، با اشاره به نقش مهم علوم آزمایشگاهی در تشخیص به موقع و دقیق بیماری‌ها افزود: در تلاشیم در آینده نزدیک با راه‌اندازی واحد نمونه گیری موارد مشکوک به کرونا در بخش ریز، شاهد کاهش بار مراجعات به مرکز شهرستان شویم.
وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از 252 هزار نفر به آزمایشگاه های مراکز درمانی شهرستان مراجعه کرده‌اند که بیش از 170 هزار مورد نمونه آزمایشگاهی از آن‌ها گرفته شده است.
قاسمی افزود: در سال 98 تعداد 2 هزار و 789مورد آزمایش عدم اعتیاد، 776 آزمایش ازدواجی، 606  آزمایش مالاریا و 209 آزمایش التور، نمونه‌گیری و مورد بررسی قرار گرفته است.
در این بازدید فرماندار شهرستان جم، معاون فرماندر و رئیس شورای شهر جم نیز حضور داشتند و از زحمات پرستل آزمایشگاه تقدیر شد.
انتهای پیام/

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
روز.علوم.آزمایشگاهی     آزمایشگاه.امیرالمؤمنین.جم     راه.اندازی     واحد.کرونا     مهندس.احمد.قاسمی    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >