دبیر ستاد مبارزه با کرونا در بوشهر:
بهبودی قطعی 125 نفر/ ترخیص و مراقبت خانگی 37 بیمار / تایید ابتلای 3 مورد جدید

4 ارديبهشت 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از مجموع افراد مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا روز پنجشنبه 4 اردیبهشت‌ماه 125 نفر به‌طور کامل از این بیماری رهایی یافتند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: از مجموع بیماران مبتلا شده به کرونا تاکنون 37 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده و در مراقبت خانگی به سر می‌برند.
دکتر کشمیری عنوان داشت: با اضافه شدن 3 مورد دیگر، مجموع افرادی که در استان بوشهر به کرونا مبتلا شدند در روز 4 اردیبهشت‌ماه به عدد 181 رسید.
وی اضافه کرد: از سه بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، دو بیمار از شهرستان بوشهر و یک بیمار از شهرستان عسلویه هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: دو بیمار جدید ساکن شهرستان بوشهر، یکی از آنها خانمی 34 ساله است که در قرنطینه خانگی به سر می‌برد و دیگری آقای 82 ساله است که در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی است.
دکتر کشمیری اضافه کرد: بیمار جدید شهرستان عسلویه نیز آقایی 61 ساله ساکن شیراز است که با حال عمومی خوب ترخیص و در منزل تحت مراقبت است..
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جزئیات مورد جدید مبتلا شده به کرونا را در استان بوشهر چنین عنوان کرد: در حال حاضر 8 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری هستند و روند درمانی خود را سپری می‌نمایند.
دکتر کشمیری ادامه داد: در حال حاضر 44 بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر تحت مراقبت قرار دارند.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: همچنان از مردم درخواست داریم تا با ادامه رعایت بهداشت فردی و توجه به فاصله‌گذاری اجتماعی همراه مدافعان سلامت در مبارزه و شکست کرونا باشند.
انتهای پیام/ س.م - 1021
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     ویروس.کرونا     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >