فرماندار شهرستان کنگان:
رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از برگزاری اجتماعات از مهم‌ترین راه‌های مقابله با ویروس کرونا است

8 ارديبهشت 1399
فرماندار شهرستان کنگان گفت: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از برگزاری اجتماعات از مهم‌ترین راه‌های مقابله با ویروس کرونا است.

سید علی پاک‌نژاد در بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مرکز خدمات جامع سلامت قدس افزود: پزشکان، کادر درمانی و کارکنان شبکه بهداشت و درمان به‌عنوان فعالان عرصه بهداشت و سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند که از آنان تقدیر کرده و برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق داریم.
وی داشت: با همکاری و مساعدت شهروندان، آموزش‌های لازم در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس و تاکید بر رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از برگزاری اجتماعات، شهرستان وضعیت مناسبی در راستای مقابله با این ویروس دارد.
فرماندار شهرستان کنگان ضمن تقدیر از شوراها، شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان تاکید کرد: تامین نیازمندی‌های حوزه بهداشت و درمان باید در اولویت هزینه کرد اعتبارات که از طریق آلایندگی و ارزش‌افزوده در اختیار شهرداری و دهیاری‌ها  قرار می‌گیرد باشد .
وی خواستار برگزاری مستمر جلسات شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با رویکرد شهروندان سلامت‌محور شده و تاکید کرد: به‌منظور رفاه حال شهروندان، پزشکان متخصص در خصوص انعقاد قرارداد با بیمه‌ها همکاری نمایند .
مهندس خلیل جوکار رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن ارائه گزارشات و اقدامات انجام‌شده در زمینه کرونا ویروس در شبکه بهداشت، از زحمات، پیگیری‌ها و تلاش‌های بی‌وقفه فرماندار و مجموعه فرمانداری تقدیر و تشکر کرد.
در این بازدید امام‌جمعه کنگان، فرماندار، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و رییس شورای اسلامی شهرستان حضور داشتند.
انتهای پیام/ ( م./س .3070  )
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     فرماندار     سیدعلی.پاک‌نژاد     مهندس.خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >