پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ماما

16 ارديبهشت 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن 5 ماه مه، شانزدهم اردیبهشت، روز جهانی ماما را به جامعه مامایی استان تبریک گفت.

این پیام به این شرح است:

"بسمه‌تعالی

قلب‌های مضطرب هر مادری با نگاه‌های آرام‌بخش و امیدآفرین ماما آرام می‌گیرد و آمدن عزیزترین موجود زندگی را نوید می‌بخشد، این جامعه مامایی است که با تضمین سلامت مادران و نوزادان به‌عنوان اولین حامی سلامت مادران، کودکان و خانواده شناخته می‌شود.
در چند ماه گذشته شاهد ایثار مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس جدید کرونا بوده‌ایم، در این مدت شجاعت و ایثار ماماها در انجام رسالت خود که همان حفظ سلامت مادر و نوزاد است نیز موجب شد تا با شنیدن صدای نوزادان و شکفتن گل لبخند رضایت و خوشحالی مادران، روحیه نشاط و شادی را برای مدافعان سلامت در لحظه‌های سخت و غم‌بار مبارزه با کرونا به ارمغان آورد.
سازمان جهانی بهداشت نیز در سال جدید میلادی با تأکید بر نقش پرستاران و ماماها در سلامت جامعه، شعار روز جهانی بهداشت امسال را به‌عنوان «از پرستاران و ماماها حمایت کنیم» نام‌گذاری کرد تا توجه جامعه جهانی نیز به اهمیت نقش آنان جلب شود.
این‌جانب ضمن قدردانی از زحمات جامعه مامایی استان؛ فرارسیدن پنجم ماه مه، ۱۶ اردیبهشت، روز جهانی ماما را به اعضای محترم هیأت علمی، اساتید، دانشجویان و ماماهای خستگی‌ناپذیر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر تبریک عرض نموده و برای شما سلامتی و نشاط را آرزومندم.

دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۱۶، اردیبهشت ۱۳۹۹"


انتهای پیام/م.پ-۱۰۲۵

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 


کلمات کلیدی:
روز.جهانی.ماما     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری     پیام.تبریک    

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >