معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مراسم نکوداشت اولین شهید مدافع سلامت استان بوشهر به صورت مجازی برگزار شد/ گزارش تصویری

16 ارديبهشت 1399
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مراسم نکوداشت اولین شهید مدافع سلامت استان بوشهر به صورت مجازی برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی در این خصوص اظهار داشت: هم‌زمان با روز وفات حضرت خدیجه (س) مراسمی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور روسای دانشگاه‌ها و مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان به نمایندگی از جامعه دانشگاهی استان بوشهر برگزار شد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر نیز به تشریح فضائل حضرت خدیجه (س) پرداخت و گفت: حضرت خدیجه (س) هر چه داشت در راه خدا انفاق و با تمام وجود از پیامبر اکرم (ص) حمایت کرد.
حجت‌الاسلام جمالی اظهار داشت: امروز هم نمونه‌های این انفاق و اخلاص را در مدافعان سلامت می‌بینیم، کسانی که با فداکاری خود و تلاش در راه خدا برای دفاع از سلامت مردم عزیزمان تمام توان خود را به کار گرفته‌اند.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر افزود: شهید دکتر فخری که این برنامه به یاد ایشان برگزارشده، نمونه انسان‌های مجاهد و فداکاری هستند که در مسیر دفاع از سلامتی مردم عزیز ایران از بذل جان خود دریغ نکردند و عاقبت این مجاهدت به شهادت ختم شد.
هم‌زمان با سالروز رحلت حضرت خدیجه کبری (س) مراسم نکوداشت شهید دکتر غلامرضا فخری، اولین شهید سلامت استان بوشهر توسط قرارگاه جهادی فرهنگی دانشگاهیان وابسته به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر برگزار شد.
در این مراسم که با قرائت قرآن توسط قاری برتر عباس محبوبی استان برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین جمالی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج‌فارس به ایراد سخنرانی پرداخت.
در این مراسم حاج علیرضا پولاد مداح اهل‌بیت (ع) به ذکر توسل و مرثیه‌سرایی پرداخت و یاد شهید دکتر فخری را گرامی داشت.
این مراسم به صورت زنده از اینستاگرام های alirezapoolad، dashti_tv، gharargahbu، daneshjonews1، mobin_shojai پخش شد و علاقه‌مندان از آدرس‌های اینستاگرامی یادشده در این مراسم شرکت کردند.انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شهید.مدافع.سلامت     اولین.شهید     نکوداشت     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     نهاد.رهبری     دکتر.غلامرضا.فخری    
سید.عبدالجلیل.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >