رئیس بیمارستان کنگان:
80 درصد مراجعین بیمارستان کنگان مربوط به صنایع منطقه است/ نفتی‌ها مسئولیت اجتماعی خود را در برابر بیمارستان ایفا کنند

23 ارديبهشت 1399
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بیش از 80 درصد مراجعین بیمارستان کنگان مربوط به صنایع منطقه جنوب استان است و بنابراین نیاز است که نفتی‌ها در مسائل مالی و تجهیزات به بیمارستان کمک بیشتری کنند.

دکتر حسن حیدر اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد از مراجعین بیمارستان کنگان به شکل مستقیم و غیرمستقیم، از خانواده بزرگ صنعت شامل نفت، گاز و پتروشیمی‌های جنوب استان بوشهر هستند.
وی افزود: بیمارستان کنگان به شکل شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به مراجعین است و پرسنل خدوم این مرکز درمانی با تمام وجود و صادقانه تلاش می‌کنند.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ادامه داد: با وجود حجم گسترده از خدماتی که بیمارستان کنگان با نازل‌ترین بها (قیمت دولتی) به پرسنل صنعت ارائه می‌دهد، اما صنعت حتی یک‌بیستم آن را در قالب کمک و مساعدت به بیمارستان کنگان انجام نداده و جبران نکرده است.
دکتر حیدری اضافه کرد: این مسئله که حجم بالایی از مراجعین ما مربوط به صنعت منطقه هستند، شرایط مالی بیمارستان کنگان را به تنگنا برده است.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: انتظار ما کمک بیشتر و درعین‌حال، نگاه ویژه و پیوسته نفتی‌ها و پتروشیمی‌ها به بیمارستان کنگان است، درگذشته کمک‌هایی به بیمارستان کنگان شده است اما در مقابل حجم مراجعین و خدمات این بیمارستان بسیار کم است و لذا انتظار کمک‌های بیشتری از این عزیزان داریم.

انتهای پیام/ م.ص- 4020

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.امام.خمینی.کنگان     دکتر.حسن.حیدری     کمک.نفت        

تاریخ بروز رسانی:   23 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >