تقدیر رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر از رئییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

27 ارديبهشت 1399
رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر در نشست مشترک با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از همکاری و حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برگزاری «اردوی جهادی مستعدین برتر مدافعان سلامت استان بوشهر» با اهداء لوح تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در راستای تعامل مؤثر و اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و تقویت و توسعه فعالیت‌های نخبه محور با تأکید ویژه بر تحقق بند "ث" ماده 64 قانون برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران دکتر اله کرم اخلاقی رئیس بنیاد نخبگان استان با دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار کرد.
در این دیدار زمینه‌سازی در جهت تقویت و تعمیق رویکردهای علمی، پژوهشی و فناورانه، همکاری در زمینه طراحی و اجرای برنامه‌های کاربردی مشترک، زمینه‌سازی برای تأثیرگذاری و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی نخبگان و فرهیختگان استان بوشهر بررسی شد.
در این نشست از همکاری و حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برگزاری «اردوی جهادی مستعدین برتر مدافعان سلامت استان بوشهر» با اهداء لوح تقدیر به آقای دکتر کشمیری و دکتر دارابی تقدیر به عمل آمد.
«اردوی جهادی مستعدین برتر مدافعان سلامت استان بوشهر» با هدف منظور ارتقای سطح فعالیت نخبگانی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نخبگان و همیاری با خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا ویروس برگزار شد.
دکتر اخلاقی رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر، دکتر یزدان پناه معاون درمان بیمارستان شهدای خلیج فارس و متتخبی از مستعدین برتر حزوه سلامت و پزشکی استان بوشهر در این اردو حضور داشتند.
 در این اردو افراد ساکن در منازل، مغازه‌ها، اسکله، کلانتری جزیره شیف و پایگاه دریابانی و... در سطح پایش و تشخیص نشانه‌های اولیه بیماری کرونا و مشاوره سلامت و پیشگیری مورد غربالگری قرار گرفتند.
 انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تقدیر     بنیاد.نخبگان     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.الله‌کرم.اخلاقی    

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >