برای قدردانی از زحمات مدافعان سلامت استان بوشهر؛
محفل انس با قرآن در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد

28 ارديبهشت 1399
آیین محفل انس با قرآن جهت قدردانی از زحمات کادر درمانی در مقابله با شیوع بیماری کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، آیین محفل انس با قرآن جهت قدردانی از زحمات کادر درمانی در مقابله با شیوع بیماری کرونا از سوی کاروان قرآنی «کار و خدمت» اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیئت همراه، رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس و کادر درمانی بیمارستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
در محفل انس با قرآن که قبل از اذان مغرب در محوطه ایمن بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد، سید وحید حسینی، قاری ممتاز بوشهری، رضا و محمد قلندری از قاریان نوجوان به تلاوت آیات قرآن کریم پرداختند و اجرای گروه تواشیح، مرثیه‌سرایی و شروه‌خوانی از برنامه‌های دیگر این مراسم بود.
در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا اسماعیل‌پور، مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان بوشهر و دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی سخنانی از زحمات مدافعان سلامت مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس تشکر و قدردانی کردند.
در این آیین مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان از رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس و کادر درمانی این بیمارستان تجلیل کرد و هدایایی جهت تقدیر از کادر بیمارستان تحویل این مرکز شد.

انتهای پیام/ ر.ک 4070

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
تقدیر     دکتر.سعید.کشمیری     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.محمدرضا.اسماعیل‌پور     بیمارستان.خلیج.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   28 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >