رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
نماز عید فطر در دشتستان بر اساس پروتکل‌های بهداشتی در مساجد برگزار می‌شود

3 خرداد 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با توجه به تصمیم‌گیری ستاد کنترل کرونای شهرستان دشتستان نماز عید فطر در این شهرستان در مساجد با رعایت پروتکل بهداشتی اعلام‌شده برگزار می‌گردد.

ماریا خویش دوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: تمامی نمازگزاران جهت حضور در مساجد باید از ماسک استفاده کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تأکید کرد: افرادی که دارای علائم بیماری تنفسی، تب و یا گوارشی می‌باشند، از حضور در مساجد خودداری کنند.
وی تصریح کرد: نمازگزاران قبل از ورود به مسجد، وضو را در منزل انجام دهند از آبخوری و آب‌سردکن‌های موجود در مساجد استفاده نکنند.
خویش دوست اظهار داشت: نمازگزاران از مهر، سجاده، تسبیح و چادر شخصی استفاده کنند و از گرفتن تراکت‌های تبلیغاتی و بسته‌های تبرکی و همچنین ادعیه از اشخاص خودداری و قبل از برگزاری نماز عید فطر ترجیحاً نسبت به تهیه دعای قنوت اقدام کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با بیان اینکه نماز عید فطر در تمامی بخش‌های شهرستان به جز بخش سعدآباد، در مساجدی که از قبل توسط هیئت‌امنای مساجد مشخص‌شده‌اند، برگزار خواهد شد گفت: نمازگزاران حداقل فاصله یک تا دو متر را در نماز باید رعایت کنند.
انتهای پیام/س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نماز.عید.فطر     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   3 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >