مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
حماسه کمک مؤمنانه در لبیک‌گویی به فرمان مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای رقم خورد

3 خرداد 1399
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: مردم به فرموده مقام معظم رهبری برای حضور در رزمایش کمک مؤمنانه لبیک گفته و با تمام توان و علاقه برای کمک به اقشار مختلف جامعه به میدان آمدند.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در رزمایش مواسات و همدلی دانشگاهیان استان بوشهر در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: رزمایش مواسات و همدلی باهدف کمک و خدمت‌رسانی به اقشار کم‌بضاعت و آسیب‌دیده از بیماری کرونا با توزیع بسته‌های معیشتی در میان آن‌ها انجام شد.
وی بابیان اینکه کمک و همدلی ریشه در معنویت و خداباوری انسان‌ها دارد تصریح کرد: ویروس کرونا با همه مشکلات و گرفتاری‌هایی که ایجاد کرد، زمینه ایجاد روحیه ایثار و خدمت به هم نوع را در جامعه تقویت کرد.
حجت‌الاسلام دشتی اضافه کرد: مصداق این ایثارگری رزمایش کمک مؤمنانه بود که الحمدالله نه‌تنها جامعه دانشگاهی بلکه اقشار جامعه در این اقدام خداپسندانه مشارکت خوبی داشتند.
وی تصریح کرد: امروز می‌بینیم که موج خدمت و ایثار مردم با شکل‌گیری رزمایش کمک مؤمنانه باقوت دنبال می‌شود.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی به ویژه مردم خون گرم استان بوشهر در حد اعلی به فرمان رهبر معظم انقلاب در راه‌اندازی رزمایش کمک مؤمنانه لبیک گفتند و یک حماسه‌ای شکوهمند پیش چشم جهانیان در ایران رقم زدند.
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: بسته معیشتی برای کمک به نیازمندان باهمت و تلاش مجموعه دانشگاهیان سراسر استان بوشهر شامل دانشجویان، اساتید، روسای دانشگاه‌ها، بسیج دانشجویی و دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مهیا شده است.
حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی در این خصوص اظهار داشت: این مرحله دوم کمک‌های مؤمنانه در زمینه تهیه بسته‌های معیشتی است که دانشگاهیان مهیا کرده‌اند و قرار است بین آسیب دیدگان ناشی از کرونا در استان بوشهر تقسیم شود.
دبیر اجرایی قرارگاه جهادی فرهنگی دانشگاهیان استان بوشهر افزود: مرحله سوم بسته معیشتی نیز با پیگیری‌های صورت گرفته در هفته‌های آینده بعد از عید سعید فطر آماده‌شده و بین آسیب دیدگان تقسیم خواهد شد.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
رزمایش     کمک.مومنانه     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی     دفتر.نهاد    

تاریخ بروز رسانی:   3 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >