معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری جم
استفاده از ماسک در ادارات شهرستان جم الزامی است / تعطیلی سالن‌های ورزشی در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی

7 خرداد 1399
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار جم گفت: استفاده از ماسک در ادارات شهرستان جم الزامی است.

محمد علی جمالی در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم با مطلوب برشمردن عملکرد حوزه بهداشت و درمان در بحران کرونا اظهار داشت: تعداد بالای بیماریابی و مرگ‌ومیر پایین ناشی از این ویروس در استان بوشهر نشان از مدیریت و تلاش پرسنل حوزه سلامت است و باید قدردان زحمات آن‌ها بود.
وی با تأکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید دستورالعمل‌های وزارت بهداشت را جدی بگیرند افزود: کارمندانی که دارای علائم مشکوک می‌باشند در محل کار حاضر نشوند و کارشناسان فرمانداری جم با حضور در ادارات شهرستان بر نحوه اجرای صحیح دستورالعمل‌های بهداشتی نظارت می‌کنند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار جم گفت: استفاده از ماسک در ادارات شهرستان جم الزامی است و مدیران نیز از برگزاری جلسات غیرضروری اجتناب کنند.
جمالی خاطرنشان کرد: در کنار برخورد با صنوف مختلف از صنوفی که تمامی پروتکل‌ها را رعایت کرده‌اند نیز در روزهای آینده تجلیل شود تا ضمن تقدیر از همیاری آن‌ها، انگیزه‌ای برای سایر صنوف باشد.
وی افزود: از تراکم جمعیت در سالن‌های ورزشی و بدن‌سازی جلوگیری شود و با باشگاه‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند برخورد جدی شود.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار جم با اشاره به اینکه با مراکز عرضه قلیان برخورد خواهد شد افزود: شهرداری‌ها با همکاری نیروی انتظامی از عرضه قلیان در اماکن عمومی جلوگیری کنند و قهوه‌ها نیز مجاز به عرضه قلیان نیستند.
انتهای پیام/ا.پ ۳۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
معاون.سیاسی.اجتماعی.فرماندار.جم     محمد.علی.جمالی     شورای.سلامت.جم        

تاریخ بروز رسانی:   7 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >