دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بستری 21 مبتلای جدید در بیمارستان های استان/ ترخیص 18 مورد

30 خرداد 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 21 مورد مبتلای جدید به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند.

دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 18 مورد از موارد بستری مبتلا به کرونا با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری با اشاره به افزایش پنج مورد مبتلای جدید بستری در بخش‌های مراقبت ویژه افزود: در حال حاضر 18 بیمار مبتلا به کرونا در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: 88 مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
وی با بیان اینکه 274 نفر بیمار حاد تنفسی در ۲۴ ساعت گذشته به بیمارستان‌های استان بوشهر مراجعه کرده‌اند تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا در کشور و استان بوشهر تاکنون 11 هزار و 267 بیمار حاد تنفسی به بیمارستان‌های استان بوشهر مراجعه کرده‌اند.
دکتر کشمیری بیان کرد: تاکنون سه هزار و 248  نفر از بیماران حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که دو هزار 43 نفر از آن‌ها از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون 43 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند افزود: یک آقای 54 ساله ساکن شهرستان بوشهر، دو خانم 71 ساله و 45 ساله ساکن شهرستان گناوه که هر سه سابقه بیماری زمینه‌ای داشتند، فوت کرده‌اند.
درخواست اعمال مجدد محدودیت‌ها در استان
دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، دکتر رئیسی معاون بهداشت و دکتر جان‌بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای  با رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی 24 ساعت گذشته در جریان  آخرین وضعیت استان در خصوص بیماری کویید ۱۹ قرار گرفتند.
دکتر کشمیری ضمن بیان مسایل و مشکلات استان بوشهر در مقابله با ویروس کرونا، درخواست استان برای اعمال محدودیت‌های مجدد در اصناف، ادارات و رفت و آمدها در هفته پیش رو را عنوان کرد.
وی اظهار داشت: با توجه به آمار رو به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا و سیر صعودی آمار فوتی‌های، اعمال مجدد محدودیت‌ها و تعطیلی واحدهای مختلف صنفی و منع آمد و رفت ضروری به نظر می‌رسد.

انتهای پیام/ س.م - 1021
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     ویروس.کرونا     موارد.جدید.ابتلا     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   30 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >