دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
افزایش آمار جان‌باختگان به ۴۸ مورد/ ۲۲۶ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند

1 تير 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از ثبت سه مورد جدید فوت در استان خبر داد و گفت: متأسفانه شمار جان‌باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان بوشهر تا روز یکشنبه اول تیرماه به ۴۸ نفر رسیده است.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در استان بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ مورد مبتلای جدید به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به افزایش چهار مورد در بخش‌های مراقبت ویژه افزود: در حال حاضر ۳۵ بیمار در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند که از این تعداد ۲۱ مورد مبتلا به کرونا هستند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱ مورد از موارد بستری در بیمارستان‌های استان بوشهر با حال عمومی خوب ترخیص شده‌اند که ۸ مورد آن‌ها مبتلا به کرونا بوده‌اند.
دکتر کشمیری اضافه کرد: ۲۲۶ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۹۰ مورد آن‌ها مبتلا به کرونا هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون ۴۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده‌اند افزود: دو آقای ۲۶ و ۵۴ ساله ساکن شهرستان‌های دشتستان و بوشهر و یک خانم ۶۰ ساله ساکن شهرستان گناوه که هر سه سابقه بیماری زمینه‌ای داشتند، فوت کرده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه تنها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توان شیب بیماری کرونا را شکست خاطرنشان کرد: تا ریشه‌کنی کامل کرونا با زدن ماسک از یکدیگر محافظت کنیم و علاوه بر رعایت توسط خودمان، این اصل مهم را به دیگران نیز تذکر دهیم.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
    دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     ویروس.کرونا     موارد.جدید.ابتلا     استان.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   1 تير 1399

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >