با حضور خدام رضوی؛
سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در استان بوشهر تجلیل شدند

8 تير 1399
مدافعان سلامت و سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به همت ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر و به مناسبت ورود خدام رضوی به استان تجلیل شدند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت در استان بوشهر اظهار داشت: ما واکسنی برای درمان کرونا نداریم و از طریق معنویات به بیماران کمک می‌کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در بین پرسنل حوزه سلامت افرادی هستند که بیش از ۱۰۰ روز است یک ساعت هم استراحت نداشته‌اند و در هر ساعتی آماده خدمت هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: در این میان افرادی نیز هستند که به واسطه همین مجاهدت‌ها دچار این بیماری شده‌اند و هیچ منتی نمی‌گذارند، حتی افرادی هستند که با داشتن بیماری و همین طور به دلیل مهم بودن مسئله و کمبود نیرو اصرار به ادامه فعالیت‌های خود با رعایت نکات بهداشتی دارند، همگی این‌ها ناشی از عشق و علاقه به مردم است.
دکتر کشمیری عنوان داشت: یک روز رزمندگان در میدان جنگ می‌جنگیدند و امروز این پرستاران و کادر درمانی در حال ادامه این جنگ هستند.
دکتر سعید کشمیری خطاب به خادمان رضوی بیان کرد: از شما تقاضا داریم، پرسنل حوزه سلامت را از دعای خیر خود محروم نکرده و برای پرستاران، کادر درمان و بیماران پیام معنوی بفرستید.
حجت‌الاسلام توسلی واعظ خدام حرم رضوی ضمن قرائت صلوات خاصه امام رضا علیه‌السلام عنوان کرد: ما همراه با خدام حرم رضوی برای عرض ادب و خدا قوت خدمت کسانی که در حقیقت رزمندگان خط مقدم جهاد سلامت هستند و به خاطر ویروسی که جهان و کشور ما درگیر آن است آمده‌ایم زیرا تلاش‌های جهادی شما باعث شده که ما امروز ایمن باشیم خدمت شما خدا قوت عرض می‌کنم.
از رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پزشکان، پرستان و مدافعان سلامت حاضر در این نشست با اهدای هدایای ازجمله قطعه فرش متبرک حرم مطهر تقدیر به عمل آمد و نشان پرچم رضوی بر سینه‌هایشان نصب شد.
در این مراسم با اهدای نمک متبرک حرم امام هشتم به حضار و اجرای مدیحه‌سرایی توسط یکی از خدام، دل‌های عاشقان اهل‌بیت (ع) روانه بارگاه علی ابن موسی‌الرضا (ع) شد.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
تقدیر     خدام.رضوی     دکتر.سعید.کشمیری     مداقعان.سلامت        

تاریخ بروز رسانی:   8 تير 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >