استاندار بوشهر:
هزینه ۲۸۰ میلیارد ریالی وزارت بهداشت برای ساخت بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر

25 تير 1399
استاندار بوشهر گفت: وزارت بهداشت و در راًس آن دکتر نمکی همواره حمایت لازم را برای تکمیل این بیمارستان انجام داده و تاکنون ۲۸۰ میلیارد ریالی در این زمینه اختصاص دادند.

عبدالکریم گراوند صبح امروز در بازدید از پروژه در حال ساخت بیمارستان ۱۱۰ تخت خوبی شهدای هسته‌ای بوشهر اظهار داشت: از حمایت وزیر بهداشت برای تکمیل بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر قدردانی می‌کنم.
وی با قدردانی از پیمانکار پروژه بیان کرد: علاوه بر پیگیری‌های صورت گرفته از سوی استان، انصافاً وزیر بهداشت هم حمایت لازم را برای اجرای این پروژه انجام دادند و هر موقع برای پیگیری این بیمارستان اقدام کردیم وزیر حمایت لازم را انجام داده است.
گراوند بابیان اینکه وزارت بهداشت تاکنون ۲۸۰ میلیارد ریالی برای ساخت بیمارستان هسته‌ای بوشهر هزینه کرده است، گفت: پروژه بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر مراحل پایانی کار خود را می‌گذراند و با نگاهی که وزارت بهداشت دارد این پروژه به سرعت تکمیل خواهد شد تا در شرایط کرونا که مرکز استان نیازمند یک بیمارستان مجهز است از این نیاز بهره‌مند شود.
استاندار بوشهر تأکید کرد: تکمیل بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر برای استان یک امر حیاتی است تا دانشگاه علوم پزشکی با دغدغه کمتری به خدمات‌رسانی درمانی به مردم ادامه دهد.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بیمارستان.شهدای.هسته‌ای.بوشهر     بازدید     عبدالکریم.گراوند     استاندار.بوشهر     بیمارستان.110.تختخوابی        

تاریخ بروز رسانی:   25 تير 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >