پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز کارمند و هفته دولت

4 شهريور 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

وی در پیام خود چنین آورده است:
" بسمه‌تعالی
در تاریخ پرفرازونشیب جمهوری اسلامی همواره شاهد ظهور دلیرمردان و شیر زنانی بوده‌ایم که جز برای رضای خدا، خدمت به خلق، اعتلای نام انقلاب اسلامی و شهادت و جاودانگی در راه حق، مسیر دیگری انتخاب نکرده‌اند، هم آنانی که با خون پاک خود نهال مقدس جمهوری اسلامی را آبیاری کرده تا امروز نظاره‌گر پیشرفت‌های این درخت تنومند باشیم.
نام‌گذاری هفته دولت هم‌زمان با ایام شهادت شهیدان رجایی، باهنر و دیگر یاران، یادآور فداکاری‌های فرزندان پاک‌سرشت و گران‌قدر انقلاب و احیاکننده روزهای پرشور خدمتگزاری است و فرصتی مغتنم است تا در کنار تقدیر از تلاش‌های دولتمردان و مسئولان و مدیران، زحمات بی‌دریغ کارمندان نیز گرامی داشته شود.
این‌جانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، روز کارمند و هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان متعهد و کارگزاران دولت در استان بوشهر به‌ویژه کارکنان ایثارگر حوزه سلامت که نقش برجسته آنان در دوران مبارزه با کرونا بیش‌ازپیش بر همگان آشکار شد تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند مسئلت دارم.


دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۴ شهریور ۱۳۹۹"


انتهای پیام/م.پ-1025

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     هفته.دولت     روز.کارمند     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >