فرماندار شهرستان دشتی:
دستگاه‌های اجرایی نسبت به اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند

19 شهريور 1399
فرماندار شهرستان دشتی گفت: کلیه دستگاه‌های اجرایی نسبت به اجرا و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

عبدالله نادری در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتی ضمن تشکر از بانیان مساجد، هیئت‌های مذهبی و مردم که در مراسم عزاداری ماه محرم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردند گفت: کنکور سراسری به نحو مطلوب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نظارت بازرسان بهداشت و درمان برگزار شد.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید در شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا افزود: با توجه به بازگشایی مدارس جهت حفظ سلامت دانش آموزان نظارت بر رعایت و اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در مدارس تشدید شود.
نادری تصریح کرد: لازم است کلیه دستگاه‌های اجرایی با آموزش و پرورش همکاری و تعامل داشته باشند و اگر مردم نسبت به رعایت مسائل و شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مدارس اطمینان حاصل کنند، فرزندان خود را به مدرسه می‌فرستند.
فرماندار دشتی اضافه کرد: کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان نسبت به رعایت و اجرای دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.
وی با اشاره به ارائه گزارش شبکه بهداشت و درمان در مورد عملکرد بخش‌های مختلف در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: پروتکل‌های بهداشتی در صنوف به خوبی رعایت نمی‌شود که انتظار داریم شاغلان در این صنوف همکاری بیشتری با مجموعه بهداشت و درمان داشته باشند.
فرماندار شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: در فصل پاییز کار سختی پیش رو داریم که نظارت‌های بیشتری را بر بخش‌های مختلف جامعه می‌طلبد.


انتهای پیام/ م ا- 3040

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
کارگروه.سلامت     امنیت.غذایی     فرماندار     عبدالله.نادری     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   19 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >