فرماندار دیلم در بازدید سرزده از مدارس:
استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری و ضدعفونی کلاس‌های درس الزامی است

1 مهر 1399
فرماندار شهرستان دیلم در بازدید سرزده از مدارس شهرستان گفت: استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ضدعفونی کلاس‌های درس الزامی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم؛ احمد دشتی از مدارس سطح شهر بازدید و بر نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس نظارت کرد.
وی ضمن تقدیر از مجموعه آموزش‌وپرورش در نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی تصریح کرد: برپایی کلاس‌ها و آموزش حضوری در مدارس تنها بایستی با محوریت رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کلاس و مدرسه صورت گیرد.
دشتی با تاکید بر نظارت روزانه مدیریت شبکه بهداشت و درمان به‌عنوان دبیر ستاد پیشگیری از کرونا در مدارس بیان کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور همه ما وظیفه‌داریم ضمن ایجاد همدلی، همراهی و همکاری بین متولیان آموزش، سلامت و خانواده‌ها فضای سالم را برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم کرده و در این راستا نیز تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان دیلم ضمن تاکید بر حفظ سلامت دانش آموزان و مربیان گفت: دانش آموزان، مربیان و مجموعه آموزش‌وپرورش در کنار شبکه بهداشت و درمان نقش مبلغان سلامت را در خانواده‌ها و جامعه برای پیشگیری و مبارزه با این ویروس ایفا کنند.
فرماندار ‌شهرستان دیلم به همراه معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم به‌صورت سرزده از مدارس شهرستان بازدید کردند.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدی     فرماندار     احمد.دشتی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   1 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >