رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
حراست و انتظامات چشم و چراغ دانشگاه است/ گزارش تصویری

7 مهر 1399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه انتظامات دانشگاه مسئولیتی خطیر و حساس است گفت: نگهبانی و انتظامات چشم و چراغ دانشگاه است.

دکتر سعید کشمیری در اولین همایش تجلیل از حافظان سلامت، کارکنان و نگهبانان حراست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: تکریم ارباب‌رجوع و داشتن رفتار نیکو و خوش‌برخورد بودن از امور اجتناب‌ناپذیر در کار انتظامات است.
وی بابیان اینکه از زحمات بی‌شائبه و شبانه‌روزی همکاران حراست دانشگاه علوم پزشکی در سراسر استان بوشهر که در حفظ و حراست از اموال و موجودیت دانشگاه تلاش می‌کنند تشکر و قدردانی می‌کنم افزود: حراست مهم‌ترین بازوی نظارتی و چشم و گوش سازمان و مردم است.
دکتر کشمیری ضمن تسلیت شهادت زهرا رگبار هفتمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر اظهار داشت: حراست در مجموعه باید حس امنیت و آرامش را به کارکنان و مراجعان بدهد و باوجوداینکه از هیچ خطا و فسادی چشم‌پوشی نمی‌کند حفظ آبرو، شخصیت که از اصول انسانی، شرعی و اخلاقی است در رأس امور خود قرار دهد.
وی با تأکید بر اینکه حراست باید به عنوان یک نیروی بازدارنده و پیشگیرانه در سیستم فعالیت کند افزود: حراست بازوی کمکی و همواره همراه و پشتیبان سیستم در جهت رسیدن به اهداف است.
دکتر سعید کشمیری بابیان اینکه ایجاد فضایی آرام، سالم و بانشاط یکی از وظایف حراست است افزود: باید نگاه مچ‌گیرانه و امنیتی از حراست دور شود و حراست باید به‌گونه‌ای عمل کند که کارکنان، استادان و دانشجویان آن را مأمن امن خود بدانند و در واقع امنیت و آرامش را در فضای سازمان خودشان ایجاد کنند.
وی تصریح کرد: بیمارستان، درمان و دارو راه‌حل مقابله با شیوع ویروس کرونا نیست، باید ماسک زدن، فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.
دکتر کشمیری بابیان اینکه پیشگیری تنها راه‌حل مقابله با شیوع ویروس کرونا است افزود: باید فرهنگ‌سازی کنیم و فرهنگ پیشگیری را در جامعه توسعه دهیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه تنها با امکانات بیمارستانی نمی‌توانیم جلوی موج‌های بعدی بیماری کرونا را بگیریم خاطرنشان کرد: در هفت ماه گذشته در همه رده‌های حوزه سلامت شاهد حماسه بودیم و یکی از قسمت‌هایی که کمتر از آنها نام‌برده شده نیروی‌های حراست بوده‌اند.
اولین همایش تجلیل از حافظان سلامت، کارکنان و نگهبانان حراست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با حضور رئیس حراست کل استان بوشهر، رئیس و هیئت‌رئیسه دانشگاه برگزار شد و از کارکنان و نگهبانان حراست شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان‌های تابعه دانشگاه در سالن شهید بهشتی دانشگاه تجلیل شد.


انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
همایش     تجلیل     حافظان.سلامت     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   7 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >