دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۳۰۶ بیمار در بخش‌های کرونا/ ترخیص ۴۷ بیمار

11 مهر 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۱۱ مهرماه ۳۰۶ نفر است.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۷۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۳ مورد به کرونا قطعی است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۴۴ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۲۴ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۱۱ مهرماه تأیید و اعلام شد گفت: متأسفانه در روزهای گذشته پنج آقای ۶۱، ۶۲، ۶۶، ۶۸ و ۹۲ ساله باسابقه دیابت، فشارخون و بیماری قلبی و سه بانوی ۶۳، ۶۸ و ۷۲ ساله باسابقه فشارخون و دیابت براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند که امروز نتیجه آزمایش آنان مثبت اعلام شد.
وی عنوان داشت: با احتساب موارد فوتی جدید، از زمان شیوع کرونا تاکنون متأسفانه ۶۰۰ هم استانی خود را براثر ابتلا به کرونا از داده‌ایم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۴۷ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای بهبود و ارتقاء سطح خدمات درمانی بیماران بستری در اغلب بیمارستان‌های استان بوشهر دستگاه‌های جدید اکسیژن ساز تهیه‌شده است که به تدریج و در هفته‌های  آینده راه‌اندازی خواهند شد.
انتهای پیام/م.پ-۱۰۲۵

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
کووید.19     آمار.جدید     دبر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   11 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >