مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
یکی از فرهنگ‌های اربعین روحیه گذشت و خدمت بوده و اربعین امسال فرصتی برای کمک به نیازمندان است

14 مهر 1399
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: ازآنجایی‌که در ایام اربعین حسینی قرارگرفته‌ایم و توفیق زیارت اربعین از ما گرفته‌شده می‌توانیم فرهنگ اربعین را گسترش داده و درس‌های آن را در ذهن مرور کرده و میان مردم ترویج دهیم که یکی از این فرهنگ‌های زیبا روحیه گذشت و خدمت‌رسانی بوده و فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس دشتی در کارگاه ارتقا علمی ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تسلیت ایام اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) افزود: ما به وجود شما طلاب و روحانیون انقلابی و جهادی بر خود می‌بالیم که در این آزمون بزرگ و فراگیری ویروس منحوس کرونا و دیگر حوادث سربلند بیرون آمدید و برگ زرین دیگری در عرصه خدمت‌رسانی به مردم رقم زدید که هیچ‌گاه از خاطره‌ها فراموش نخواهد شد.
وی تصریح کرد: پس از فراگیری کرونا در کشور و بعد از سخنان مقام معظم رهبری (حفظ الله) این طلاب و روحانیون انقلابی و جهادی بودند که خالصانه زندگی خود را رها کرده تا بتوانند در این راه قدمی بردارند و درجاهایی که هیچ‌کس جرأت قدم گذاشتن نداشت و کارهایی که هیچ‌کس حاضر به انجام آن نبود را به عهده گرفتند.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان افزود: این اقدام خالصانه شما بود که تلاش‌های دشمن برای ایجاد فاصله بین روحانیت و مردم را نقش بر آب کرده و در این عرصه لباس روحانیت تبدیل به رزم و خدمت به مردم شد و صحنه‌های عظیمی را به وجود آوردید که باعث سربلندی روحانیت و سیه‌رویی دشمنان انقلاب و بدخواهان شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دشتی اظهار داشت: باید از تمامی دست‌اندرکاران ستاد اقامه نماز دانشگاه و نیز طلاب جهادی که به‌صورت داوطلبانه مسئولیت تکفین و تدفین بیماران فوت‌شده کرونایی را به عهده داشتند تقدیر کرد.
کارگاه ارتقا علمی ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صبح دوشنبه 14 مهرماه با حضور کارشناسان فرهنگی و مدیران تبلیغی ستاد اقامه نماز بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشتی و درمانی نیز دو نفر از اساتید برجسته اعزامی از قم در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ف1024
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
کارگاه.ارتقا.علمی     دفتر.نهاد     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عباس.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   14 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >