رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دشتستان در آینده نزدیک در ارائه خدمات سرپایی و درمانی تحول خوبی خواهد داشت

16 مهر 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با راه‌اندازی دو مرکز جدید در ارائه خدمات درمانی و سرپایی تحول بسیار خوبی در شهرستان دشتستان ایجاد خواهد شد.

دکتر سعید کشمیری در بازدید از روند تکمیل و تجهیز مرکز بستر درمان شهر شبانکاره، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی برازجان و بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان افزود: مرکز بستر درمان شبانکاره مراحل ساخت آن به‌صورت ۱۰۰ درصد انجام‌شده و با هماهنگی‌های صورت گرفته و با رفع نواقص در آینده نزدیک با تجهیز و راه‌اندازی آن خدمات ارزنده و مطلوبی به شهروندان شهر شبانکاره ارائه خواهیم شد.
وی همچنین در بازدید از روند ساخت کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شهر برازجان اظهار داشت: این مرکز با مساحت ۲۲۰۰ مترمربع در سه طبقه در حال ساخت بوده و بیش از ۹۰ درصد آن تکمیل‌شده است.
دکتر کشمیری بیان داشت: این مرکز دارای ۳۰ مطب است که امیدواریم با تکمیل و تامین تجهیزات آن تا سه ماه آینده شاهد افتتاح و راه‌اندازی این مرکز بوده و ارائه خدمات به شهروندان شهرستان دشتستان و همچنین شهرهای هم‌جوار استان باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان اظهار داشت: بیمارستان ۱۷ شهریور  برازجان در فاز اول ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال فاز اول تکمیل خواهد شد و با تامین اعتبار از منابع ملی فاز دوم بیمارستان نیز آغاز خواهد شد.
وی تصریح کرد: بیمارستان  ۱۷ شهریور برازجان با مساحت ۱۶ هزار مترمربع در ۵ طبقه  ساخته و تجهیز خواهد شد و انتظار داریم تا دو سال آینده شاهد افتتاح و راه‌اندازی آن باشیم.
گفتنی است در این بازدید نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دشتستان، معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان حضور داشتند.
انتهای پیام/ س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.سعید.کشمیری     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   16 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >