معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بهره‌برداری از بخش‌های بیمارستان دیلم در اولویت کاری قرار دارد

19 آبان 1399
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بهره‌برداری از بخش توسعه‌یافته اطفال و بخش‌های سی‌سی‌یو و آی سی یو بیمارستان دیلم در اولویت کاری قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، دکتر ایرج بیژنی در حاشیه بازدید از بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم اظهار داشت: همکاری خیرین در حوزه سلامت شهرستان دیلم به نحوی است که پس از مشخص شدن نقطه‌ای جهت احداث بنا، خیر نیکوکار بدون فوت وقت شروع به کار می‌کند.
وی با اشاره به وضعیت و روند تکمیل بخش‌های در حال احداث بیمارستان دیلم تصریح کرد: مشارکت نیکوکاران در تکمیل بخش‌های ویژه حوزه درمان تحسین‌برانگیز است.
دکتر بیژنی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی تلاش خود را جهت تسریع در روند بهره‌برداری از بخش رادیولوژی دیجیتال و دستگاه سی‌تی‌اسکن خواهد کرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر نیز اظهار داشت: شهرستان‌های دیگر استان از ظرفیت‌های بیشتری در حوزه بهداشت و درمان نسبت دیلم برخوردار هستند، اما اقدامات نیکوکارانه خیرین در حوزه سلامت شهرستان دیلم بسیار ارزشمند است.
همکاری لازم را با مجموعه بهداشت و درمان خواهیم داشت
دکتر علی درویشی افزود: در بخش‌های در حال تکمیل بیمارستان دیلم همکاری لازم را با مجموعه بهداشت و درمان خواهیم داشت.
تزریق بودجه جهت احداث پانسیون پزشکان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با اشاره به احداث پانسیون پزشکان در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم بیان کرد: مدیریت بهداشت و درمان اولویت‌ها را مشخص کنند و ما نیز تا پایان سال جاری، تزریق بودجه جهت احداث پانسیون پزشکان را انجام می‌دهیم.
اولویت‌های مهم بهداشت و درمان شهرستان دیلم
مهندس ایرج زنده بودی، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز خواستار همکاری و مساعدت جدی رییس سازمان مدیریت برنامه بودجه استان و توجه ویژه به حوزه بهداشت و درمان شهرستان شد و اظهار داشت: اولویت‌های مهم ما تسریع در روند ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان، احداث پانسیون متخصصین و کمک جهت راه‌اندازی مجموعه تصویربرداری به ویژه سی‌تی‌اسکن و سایر تجهیزات این مجموعه است.
دکتر علی درویشی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیرکل برنامه بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با همراهی فرماندار شهرستان دیلم، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مدیریت بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) از پروژه‌های واقع در محل بیمارستان بازدید کردند.
در حاشیه بازدید از بخش‌های در حال تکمیل بیمارستان، رییس شبکه بهداشت و درمان، مدیر داخلی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و نماینده مجمع خیرین حوزه سلامت شهرستان دیلم به ارائه مشکلات و راهکارهای لازم پرداختند.
در این برنامه از بخش‌های اطفال، سی‌سی‌یو، ای سی یو، رادیولوژی، محوطه ساختمان دستگاه اکسیژن ساز، شبکه برق داخلی بیمارستان، محل اجرای پروژه فاضلاب و تصفیه‌خانه و محل احداث بخش توسعه‌ای اورژانس بازدید شد.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی     بیمارستان.بقیه.الله     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   19 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >