کمیته نظارت و بازرسی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان بوشهر تشکیل جلسه داد

20 آبان 1399
کمیته نظارت و بازرسی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان بوشهر با حضور مدیرکل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری در دانشگاه علوم پزشکی تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، چگونگی مدیریت محدودیت‌های اعلام‌شده توسط ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان بوشهر موضوع این نشست بوده است.
بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه مطابق مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا قرار است محدودیت‌ها برای مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ انجام شود، بنابراین بحث اعمال محدودیت‌ها با مدیریت سازمان صنعت و معدن و تجارت استان بوشهر با همکاری سایر ادارات از جمله نیروی انتظامی با قاطعیت انجام می‌شود.
کلیه مطب‌ها و داروخانه‌ها نیز ملزم به رعایت پروتکل‌ها می‌باشند و در مواردی که تخلفاتی مشاهده شود ضمن تذکر و اخطار در صورت بی‌توجهی تحت پیگیری قرار خواهند گرفت.
کمیته نظارت و بازرسی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان بوشهر با حضور مدیرکل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان، رئیس نظام پزشکی استان، معاون بهداشتی، درمان و غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی در سالن ابن‌سینای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل جلسه داد.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
نشست     کمیته.نظارت     ستاد.کرونا        

تاریخ بروز رسانی:   20 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >