رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
حامیان سلامت، انگیزه و انرژی مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند

21 آبان 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: حامیان سلامت دلگرمی این روزهای مدافعان سلامت هستند و حمایت‌های آنان باعث دلگرمی، انگیزه و انرژی مدافعان سلامت خواهد بود.

جاسم زارعی در مراسم تقدیر از مدافعان سلامت اظهار داشت: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط مردم کاهش آمار مبتلایان و مرگ‌ومیرها می‌تواند خستگی ماه‌ها تلاش مداوم و بی‌وقفه مدافعان سلامت را کاهش دهد.
وی بابیان اینکه حمایت‌ها و قدردانی‌های مردم و از مدافعان سلامت، انگیزه‌های خدمت را مضاعف می‌کند تصریح کرد: قطعاً تمام کادر بهداشتی و درمانی کشور مستحق تقدیر و تشکر می‌باشند، اما به واسطه محدودیت‌ها، به شکل نمادین، تعدادی از همکاران به نمایندگی از این عزیزان تقدیر شدند.
زارعی اظهار داشت: علی‌رغم سختی کار، مدافعان سلامت با جان‌فشانی، ایثار از ابتدای اپیدمی تاکنون با تمام توان در خط مقدم ایستاده‌اند تا سلامتی مردم کشور را تضمین نمایند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مراسم تقدیر از مدافعان سلامت این شهرستان به همت امام جمعه شهرستان عسلویه و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار و از سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا این شبکه تقدیر شد.

انتهای پیام/ م.ک- ۳۰۹۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
تقدیر     مدافعان.سلامت     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >