فرماندار شهرستان کنگان:
قصد ما از اعمال محدودیت‌ها فشار بر مردم نیست

21 آبان 1399
فرماندار شهرستان کنگان گفت: قصد ما از اعمال محدودیت‌ها فشار بر مردم نیست اما با توجه به اینکه ویروس کرونا با سلامت مردم در ارتباط است لذا ما تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد که سلامت مردم به خطر بیفتد.

سید علی پاک‌نژاد در نشست شورای سلامت شهرستان کنگان با اشاره به محدودیت‌های کرونایی هفته گذشته افزود: خوشبختانه محدودیت‌های کرونایی در کم کردن تجمعات در سواحل کمک زیادی کرد.
وی با تاکید بر استفاده از ماسک، عنوان کرد: با افرادی که از ماسک استفاده نکند برخورد شده و تمامی کارگران ایرانی و غیر ایرانی باید از ماسک استفاده کنند.
فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به فعالیت‌های کودکان کار گفت: این کودکان با فعالیت‌های خود سلامت مردم را تهدید می‌کنند که باید جلوی این کار گرفته و نیروهای انتظامی به همراه سد معبر شهرداری‌ها ورود کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان افزود: فعالیت ضایعاتی‌ها در شهرها برای مردم مشکلاتی از قبیل بوی بد زباله‌ها و مشکلات سلامتی ایجاد کرده و باید جمع‌آوری شوند که خوشبختانه این امر در شهر کنگان، بنک و سیراف دنبال می‌شود.
وی بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان و اداره صمت بر فعالیت نانوایی‌ها نظارت جدی داشته باشند و به نانوایی‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند تذکر دهند اما در صورت ادامه‌دار شدن این امر با آن‌ها برخورد و پلمب کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با تاکید بر رعایت بهداشت فردی گفت: با توجه به کمتر رعایت کردن بهداشت و فاصله‌گذاری اجتماعی، شیوع کرونا در شهرستان دوباره در حال زیادشدن است که با رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک می‌توان بر این بیماری غلبه کرد.
مهندس خلیل جوکار افزود: به شهروندان توصیه می‌شود از برگزاری هرگونه مهمانی، مسافرت و تردد غیر ضرور پرهیز و در صورت حضور در هر جمعی، پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.
کارگروه سلامت و امنیت غذایی با حضور فرماندار شهرستان، رییس شبکه بهداشت و ادارات عضو کارگروه سلامت و امنیت غذایی در کنگان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
انتهای پیام/م.س3070  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     فرماندار     سید.علی.پاک‌نژاد     مهندس.خلیل.جوکار     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >