رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
آغاز عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت زبار با اعتبار 90 میلیارد ریال

24 آبان 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت روستایی زبار با هزینه‌ای معادل 90 میلیارد ریال با مشارکت شرکت پتروشیمی زاگرس آغاز شد.

جاسم زارعی در این مراسم افزود: عملیات اجرایی این مرکز خدمات جامع سلامت 18 ماهه خواهد بود و مجتمع پتروشیمی زاگرس به عنوان کارفرما و شرکت بوشهر ره (پیمانکار) احداث این پروژه را به عهده خواهند داشت.
وی ضمن قدردانی از مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت پتروشیمی زاگرس بابت تأمین اعتبار ساخت این پروژه مهم و موردنیاز مردم دهستان نایبند به مرکزیت زبار، گفت: همراهی و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت در صدور مجوز و حمایت‌ها و تلاش فرمانداران فعلی و سابق و معاون عمرانی فرماندار در کمک به اقناع مدیران ارشد شرکت، شایسته تقدیر است.
زارعی افزود: خوشبختانه با ارائه طرح توجیهی مبنی بر لزوم احداث مرکز خدمات جامع سلامت روستایی زبار در مرکز دهستان نایبند با متراژ مناسب توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان و حمایت فرمانداری، مدیران ارشد شرکت متقاعد شده و متراژ کم اولیه تصویبی به 960 مترمربع (800 مترمربع مرکز، 100 مترمربع پانسیون و 60 مترمربع سرایداری) ارتقاء یافت.
این مقام مسئول ادامه داد: جذب نیروی انسانی برای این مرکز در اولویت این شبکه بهداشت و درمان است و از ماه‌ها پیش در حال پیگیری است، اما جهت صدور سریع مجوز استخدامی نیازمند کمک در سطح استان و در سطح کلان کشوری می‌باشیم.
زارعی اضافه کرد: امیدواریم در اعتبار لازم جهت تجهیز این مرکز تأمین و بتوانیم تا حداکثر 18 ماه آینده، مرکز را به بهره‌برداری برسانیم.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، در این مراسم فرماندار، نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون عمرانی فرماندار معاون پتروشیمی زاگرس، رئیس شبکه بهداشت و درمان، امام جمعه موقت شهرستان، بخشدار و رئیس شورای اسلامی چاه مبارک، رئیس شورای اسلامی و دهیار روستای زبار و نماینده پیمانکار پروژه حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ک- 3090

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه     مرکز.جامع.سلامت     زبار    

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >