رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
خانه بهداشت پوزگاه و عباسی افتتاح شد

24 آبان 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: خانه بهداشت روستاهای عباسی و پوزگاه پس از نوسازی با حضور امام جمعه شهرستان گناوه، نماینده خیر پروژه و مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، محمد بازیاری اظهار داشت: بنای جدید خانه‌های بهداشت روستای پوزگاه و عباسی در سال ۹۶ عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی تصریح کرد: ساخت ساختمان خانه بهداشت پوزگاه به مساحت ۸۰ متر و خانه بهداشت عباسی به مساحت ۹۰ متر توسط پیمانکار طرف قرارداد شبکه بهداشت و درمان گناوه شروع شد ولی بعد از پیشرفت ۷۰ درصدی به دلیل کمبود بودجه پروژه متوقف شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه بیان داشت: در سال جاری به همت موسسه خیریه امام حسین (ع) کار نیمه‌تمام این دو خانه بهداشت به اتمام رسید.
بازیاری با بیان اینکه برای خانه بهداشت پوزگاه ۱۴۰ میلیون تومان و خانه بهداشت عباسی ۱۷۰ میلیون تومان هزینه شده است اظهار داشت: خانه بهداشت روستای پوزگاه در سال ۱۳۶۹ تأسیس شد و در حال حاضر با یک بهورز به جمعیت ۶۳۸ نفری این روستا خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه خاطرنشان کرد: خانه بهداشت عباسی در سال ۱۳۷۰ تأسیس شد و تاکنون با دو بهورز به جمعیت تحت پوشش این روستا خدمات ارائه می‌کند.
انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
افتتاح     خانه.بهداشت     محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >