معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
فعالیت‌های نیروهای جهادی شهرستان دشتستان در راستای سلامت محوری بوده است

26 آبان 1399
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون تمام فعالیت‌های نیروهای جهادی شهرستان دشتستان در راستای سلامت‌محوری بوده است.

حجت‌الاسلام سید جلیل حسینی در نشست با جهادگران سلامت شهرستان دشتستان افزود: مسئله جهاد با انسان مومن و انسانی که در مسیر رشد قرارگرفته همراه شده و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، دین اسلام سلامت‌محور بوده و سلامت انسان‌ها در اولویت قرار دارد.
وی بیان کرد: استان بوشهر از اولین استان‌هایی بوده است که با توجه به شیوع بیماری کرونا، نیروهای جهادی که متشکل از روحانیون، طلاب و نیروهای بسیجی و مردمی هستند در کنار کادر بهداشت و درمان همراه و همگام آنان بوده‌اند.
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: این نیروهای داوطلب و جهادی در زمینه فعالیت‌هایی از قبیل بیماریابی، کمک به همراهان بیمار، کمک به بیماران بستری در بیمارستان، تهیه ارزاق و لوازم موردنیاز خانواده‌های بیمار، اجرای درست قرنطینه بیماران، غسل جان‌باختگان کرونایی و همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان کرونا نقش خود را به‌خوبی ایفا کرده‌اند.
حجت‌الاسلام حسینی تصریح کرد: نیروهای جهادی شهرستان دشتستان هم‌زمان با سایر نیروهای جهادی استان فعالیت‌های بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف بهداشتی و درمانی داشته و هم‌اکنون این نیروها در دو شیفت مختلف در بیمارستان شهید گنجی برازجان در کنار کادر درمان بوده و بازخورد بسیار خوبی ازلحاظ روحی و روانی برای بیماران و کارکنان به همراه داشته است.
وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌های جهادگران سلامت و نیروهای مردمی که در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا انجام‌گرفته باید نوشته و در تاریخ ثبت شود.
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جهادگران سلامت در حوزه بهداشت محیط و گندزدایی محیطی هم می‌توانند به مراکز بهداشتی، درمانی، مراکز غربالگری و مراکز تجمع کمک کرده و به‌طورکلی نقش گروه‌های مردمی را نباید نادیده گرفت.
انتهای پیام/ س.غ- 3030
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست     جهادگران.سلامت     معاون.نهاد.رهبری     حجت‌الاسلام.سیدجلیل.حسینی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >