رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
برگزاری مراسم عقد و عروسی در منزل تا اطلاع ثانوی در تنگستان ممنوع است

26 آبان 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با توجه به احتمال بالای انتقال بیماری در تجمعات و بر اساس دستورالعمل‌ها و تصمیمات گرفته‌شده در ستاد کرونای شهرستان هرگونه مراسم عقد و عروسی که به صورت فراخوان باشد ممنوع است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس تصریح کرد: هر روزه شاهد ابتلا یا فوت مردم بر اثر بیماری کرونا هستیم و در این بین مشاهده می‌شود که افرادی بدون توجه به این مهم اقدام به برگزاری مراسم عقد و عروسی و انجام تجمع در منزل می‌کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تأکید کرد: در برهه‌ای از زمان نیستیم که بخواهیم در برابر سهل‌انگاری افرادی که هیچ‌گونه اعتنایی به سلامت مردم ندارند مماشات کنیم و بنا به دستور صریح و واضح قانون با به مخاطره اندازان سلامتی جامعه برخورد خواهیم کرد.
مهندس مقدس تصریح کرد: متأسفانه با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، علاوه بر گسترش بیماری کرونا و مشاهده رنج و آلام مردم، بسیاری از نخبگان پزشکی و پیراپزشکی کشور، در راه صیانت از سلامت مردم به شهادت رسیده‌اند
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان افزود: اما همه این مسائل و مشکلات که بر اثر گسترش این بیماری در حال وقوع در کشور و شهرستان است، موجب نشده که عده‌ای از خواب غفلت بیدار شوند و هم‌راستا با جامعه حرکت کنند.
مهندس عادل مقدس خاطرنشان کرد: امروز باید تک‌تک افراد جامعه خود را مسئول مبارزه با این بیماری بدانند، لذا از مردم درخواست داریم که هرگونه تخطی از قانون در این رابطه را، در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاع‌رسانی کنند تا با اقدام به‌موقع در جهت کاهش افراد مبتلا به این بیماری گام برداریم.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
ممنوعیت     عقد.و.عروسی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >