معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
ظرفیت‌های دانشجویان جهادی و قرآنی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استفاده حداکثری می‌شود

4 آذر 1399
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ظرفیت‌های دانشجویان جهادی و قرآنی با تفکر بسیجی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استفاده حداکثری می‌شود.

دکتر اکرم فرهادی در نشست تقدیر از رتبه سوم کشوری در شصت و دومین دوره آزمون علوم پایه و نخبه قرآنی اظهار داشت: این دانشجوی نخبه ما به عنوان الگویی برتر و شاخص در زمینه‌های مختلف برای جوانان و دانشجویان بوده و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این جوان موفق از جمله رسالت‌ها و مأموریت‌های دانشگاه خواهد بود.
وی در این نشست که با حضور والدین این نخبه علمی برگزار شد، ضمن  گرامیداشت هفته بسیج و  تبریک افتخارآفرینی دانشجوی بسیجی و نخبه علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دبیر کانون قرآن و عترت در شصت و دومین دوره آزمون علوم پایه به جامعه دانشگاهی استان بوشهر گفت: وجود دانشجویان جهادی و قرآنی با تفکر ارزشمند بسیجی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مغتنم است.
دکتر حسین اسدی راد، مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن ابراز خرسندی از کسب رتبه سوم شصت و دومین دوره آزمون علوم پایه کشور توسط مهدی پور غلام، موفقیت‌ها و توفیقات این دانشجوی نمونه را مرهون تربیت ضابطه‌مند و خردمندانه والدین وی دانست و اظهار داشت: تمام تلاش مدیریت امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه معطوف و متمرکز بر این اصل مهم است که همه دانشجویان علاوه بر کسب علم و دانش در طول مدت تحصیلات خود، صاحب مهارت، معرفت و بینش صحیح اجتماعی برای آبادانی و توسعه کشور شوند.
رضا پور غلام، پدر نخبه بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که خود از بسیجیان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس است، ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام، مدافعان سلامت را به عنوان بسیجیان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا توصیف کرد و استمرار مسیر نورانی اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) و خصوصاً حرکت تاریخی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را رمز موفقیت و سعادت ملت بزرگ ایران دانست.
این رزمنده بسیجی، اخلاص، تواضع، توکل و توسل دائمی فرزندش را راز موفقیت او در زمینه‌های مختلف علمی، اجتماعی و قرآنی معرفی کرد.
مادر مهدی پور غلام به خصائل و مؤلفه‌های شخصیتی فرزندش اشاره کرد و تقید و دلدادگی به آموزه‌های قرآنی، خداترسی و تمسک به ساحت مقدس اهل‌بیت (ع) را از برجسته‌ترین ویژگی‌های فرزندش قلمداد کرد.
مهدی پور غلام، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن گرامیداشت هفته بسیج، با استناد به روایتی گهربار از امام زین‌العابدین (ع)، تمام موفقیت‌ها و نقاط عطف زندگی خود را مرهون رهنمودها و دعای خیر پدر و مادر خویش دانست.
در این نشست صمیمی، از این دانشجوی نخبه بسیجی توسط معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ ۲۰۵۰- ط.ت


کلمات کلیدی:
تقدیر     دانشجوی.نخبه     معاون.دانشجویی.فرهنگی     دکتر.اکرم.فرهادی     مهدی.پورغلام    

تاریخ بروز رسانی:   4 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >