معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار دیلم:
نهایت تلاش خود را جهت اجرای طرح سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خواهیم کرد

11 آذر 1399
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار دیلم گفت: نهایت تلاش خود را جهت اجرای طرح سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به نحو احسن خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمد طاهری در نشست هماهنگی گام چهارم اجرای طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن خیرمقدم و عرض تسلیت به مناسبت شهادت دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری زاده اظهار داشت: با اجرای دقیق و هدفمند این طرح، قطعاً بخش عظیمی از بار بیماری کرونا بر دوش کادر درمان کم خواهد شد.
وی ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های ارزشمند شبکه بهداشت و درمان و سایر ارگان‌های شهرستان در راستای مبارزه با کرونا افزود: با اجرای دقیق و مناسب این طرح می‌توان از شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان با کمک و همدلی مردم کاست.
طاهری عنوان کرد: از خصوصیات بارز شهید سلیمانی مردم‌داری و یاری مردم بود و در هر نقطه کشور که مشکل یا حادثه‌ای رخ می‌داد، شهید میان مردم حاضر می‌شد و امدادرسانی صورت می‌گرفت.
طاهری بابیان اینکه این طرح به نام سردار شهید سلیمانی مزین شده این است که این شهید والامقام در مشکلات بزرگ یاریگر مردم بودند اضافه کرد: نهایت تلاش خود را جهت اجرای طرح سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به نحو احسن خواهیم کرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز مطرح کرد: از اصول مهم طرح شهید سلیمانی محله محور بودن آن است که با همراهی نیروهای بسیج شهرستان به صورت حضوری در محلات وارد فاز اجرایی می‌گردد.
مهندس ایرج زنده بودی با اشاره به اینکه اجرای صحیح طرح شهید سلیمانی کمک شایانی به کنترل بیماری کرونا خواهد کرد، افزود: از الزامات اجرای طرح فوق استفاده از نیروهای زبده و کاردان بسیج و هلال‌احمر است.
وی اضافه کرد: در هفته گذشته در شهرستان دیلم یک فوتی بر اثر کرونا ثبت گردید که آمار کل فوتی‌های دیلم از شیوع بیماری تاکنون به رقم ۲۳ فوتی رسیده است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم نیز اظهار کرد: طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور که در قالب طرح شهید سلیمانی اجرا می‌شود، شامل چهار کمیته است.
انتقام عزیز زاده ضمن ارائه توضیحات تخصصی در راستای نحوه کار کمیته‌های طرح مذکور افزود: کمیته‌ها شامل؛ کمیته آموزش همگانی و اطلاع‌رسانی، کمیته رهگیری و مراقبت، کمیته حمایت در قرنطینه خانگی و کمیته پایش و نظارت می‌باشند.
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان دیلم نیز گفت: سپاه شهرستان از آغاز شیوع بیماری کرونا قریب به ۷ هزار بسته معیشتی تهیه و میان مردم توزیع کرده است.
سرگرد آقاجری افزود: طرح مزین شده بنام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی چرا که از خصوصیات ویژه شهید مردم‌دوستی بود و انتظار می‌رود جهت اجرای بهتر این طرح، همه ارگان‌ها همکاری و حمایت ویژه داشته باشند.
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان دیلم تصریح کرد: نیروهای بسیجی ما پس از انجام هماهنگی‌های لازم کمال همکاری را در اجرای هر چه بهتر طرح شهید سلیمانی خواهند داشت.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.دیلم     طرح.شهید.سلیمانی     محمد.طاهری    

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >